Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Obracam vam se javno, da vas pitam da li je ovo sajt -forum za Upoznavanje i druzenje, ili za vrstu lecenja pojedinih kompleksa i vredjanje tudje licnosti, zabrana govora ?

Imam prituzbu javnu na jednog clana, koji me vija na svakoj temi, i ako mu se licno nisam prva obratila on meni jeste, vredja me i kao licnost i kao osobu. Ono sto on radi ne prilici osobi od 40 godina, ako njega to zabavlja i smatra vrstu zabave, mene i te kako umara i polako mi ide na zivac.

Svaku temu upropastava, dozvoljava sebi da druge prozove i vredja, a kada udaris istom merom on vrsi zalopojke. Svoje vreme koje provodim na ovom mestu ne zelim da provodim citajuci nebuloze niti da pazim sta cu da napisem da se doticni ne bi osetio prozvan.

Jako je ruzno sta radi, deluje bolesno i meni nije ni duhovito a ni smesno vise mi je zalosno, a posto ovo nije sajt za zaljenje obracam se javno.

Molim da se nekim stvarima stane na kraj.

Ovaj forum je izgubio draz odavno, zato i jeste pust, i ja ne zelim vise da gubim ni sekundu ovde, pogotovu ne sa nekim ko ocito leci svoje komplekse.

Sve zalbe i kopije su prosledjene moderatorima
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:34 pm.