Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da bi nasao devojku-trebaju ti pare... Istina ili Laz?
Trebaju ti pare i za sladoled..
i za kokice, za bonžitu ... gatJe ....
... i tako ... TKO in 2nd round
Wink)))
Da bi nasao devojku treba ti .... qq i lele ....

Kako su nalazili devojke pre pojave para?

a? ae sad ....

qq i lele Smile)))
Sve zavisi sta trazis...Ima nas, raznoraznih.
Sve zavisi sta trazis... Ima nas, raznorazn

Ma tebe trazim bweee Smile))))))) hehehehehehe
Trebaju ti pare i za sladoled..

ali ce za nju trebati i mnogo viseUnhappy

razmisli sam:
cvece,
pice,
cipele,
sandale,
haljina,
parfem,
krema za lice, telo, iq, ....
maskara
lak,
poklon za rodjendan svim njenim drugarucama,
i .....
a jos plus gorivo. pa stvari za tebe da ti ne bi izgledao bedno pored nje pa njoj da smeta
...
hiljda jos stvariUnhappy

zato batice lepo kineskinju uzmes i nema glava da te boliSmile
Iz licnog iskustva u zadnje vreme mislim da treba, jako jako tesko mozes devojku naci bez kesa, niko vise ne gleda kakav si nego novcanik...
Pare ti trebaju prvenstveno zbog tebe, a ne devojke.. Sebi gradis zivot i sigurnost. Uopste nije fora u debljini novcanika.
Iz licnog iskustva u zadnje vreme mislim da treba, jako jako tesko mozes devojku naci bez kesa, niko vise ne gleda kakav si nego novcanik...
Pa kad vec imate takvo misljenje o ribama,muvajte se tipovi medjusobno posto vi "kao" uopste niste muske sponzoruse.
Zavisi gde je tražiš i za šta je tražiš.
razmisli sam:
cvece,
pice,
cipele,
sandale,
haljina,
parfem,
krema za lice, telo, iq, ....
maskara
lak,
poklon za rodjendan svim njenim drugarucama,
i .....

Aco ciplele, haljine, kreme za lice i maskare, veruj mi kupujem sama sebi, jer me i drugarice tesko pogadjaju sto se ukusa tice, a da o deckima i ne pricam.. Smile) A ubran cvetic, moze biti hiljadu puta lepsi poklon od klasicno upakovanog iz cvecare. Smile Za mastovitost ti ne treba dosta para.
Aco ciplele, haljine, kreme za lice i maskare, veruj mi kupujem sama sebi, jer me i drugarice tesko pogadjaju sto se ukusa tice, a da o deckima i ne pricam.. Smile) A ubran cvetic, moze biti hiljadu puta lepsi poklon od klasicno upakovanog iz cvecare. Smile Za mastovitost ti ne treba dosta para.

Jeste bwee ... e kad se ozenis, onda joj das pare, da ona sama kupuje, a ne da se ja znojim i razmisljam sta je rekla i ovo ono ..

qq i lele Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:40 pm.