Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pare za gorivo, pice, riblju corbu, pizu, kartu za bioskop, koncert, pozoriste, zooloski vrt...

Kozmetiku i ostale potrebstine neka kupi sama...

I bolje da odmah vidi da sam bogat i bez para...
Nemojte odma misliti da sam sve devojke generalizovao i svrstao u jednu grupu, ima i onih koje ne traze pare, ali te su vec zauzete Smile, eto, ako neka nije, nek mi se javi :D
Nemojte odma misliti da sam sve devojke generalizovao i svrstao u jednu grupu, ima i onih koje ne traze pare, ali te su vec zauzete Smile, eto, ako neka nije, nek mi se javi :D

Sve traze pare brateeee ... a ti vidi jel' otjesh da joj dash ... Smile))) Sto vishe dajesh, vishe trazi ... znaci ...

pamet u glavu a kartice u kasuuuu ... i kljuc da se baci ...

qq i lele Smile)))
Slozio bih se sa Aleksandrom.Necu sigurno dozvoliti da meni devojka placa pice ili da me vozi,ili nesto slicno.
A gorivo....auto mi guta vise od 20 litara...
Sve traze pare brateeee ..

Brate, sta to pricas ? Wink)))))))

Salu na stranu. Nemoj da svrstavas sve u jedan kos...Vidis, mene novac apsolutno ne zanima. Sve sto mi treba, dakle, apsolutno sve, mogu da priustim sebi sama.
Mislim da je bit i sreca "danas" naci nekoga tko ti mnogo vise nudi od novca...

Btw, naravno da ti treba novac za neke svakodnevne stvari, ali to ti treba i kada si sam.
Slozio bih se sa Aleksandrom.Necu sigurno dozvoliti da meni devojka placa pice ili da me vozi,ili nesto slicno.

Zar ima u tome nesto lose, da devojka nekada placa pice? Ili recimo, da ti kaze, hej hajde vodim te veceras na veceru i dolazim po tebe za sat vremena, budi spreman? Smile Ako ste u vezi, onda to znaci, da ste jednakopravni i da trebate nastupati kao tim.
Nije bitno da li imas novac.
Bitno je da budete slicni u trosenju novaca.
Da se ne svadjate u raspodeli...
Zar ima u tome nesto lose, da devojka nekada placa pice? Ili recimo, da ti kaze, hej hajde vodim te veceras na veceru i dolazim po tebe za sat vremena, budi spreman? Smile

Fantastican osjecaj....lijep gest....zar ne SN ? Wink)))))
Da bi nasao devojku-trebaju ti pare... Istina ili Laz?

Jooooj, koliko puta ista tema?

Kada bih birala muskarca po tome da li moze da zaradi vise od mene... Unhappy((
auto mi guta vise od 20 litara...

moj na zalost viseUnhappy ali je srecom jos kod majstora , pa vozim corsuuSmile

Zar ima u tome nesto lose, da devojka nekada placa pice? Ili recimo, da ti kaze, hej hajde vodim te veceras na veceru i dolazim po tebe za sat vremena, budi spreman? Smile

da ako ce ona da je spremi, vise bih voleo da ona spremi veceru nego da mi je plati

SAMO ISKRENO, NIJE BILO TIH PARA KOJE NE BIH DAO ZA TAJ PREDIVNI OSMEH KAD DOBIJE POKLON KOJI JOJ SE SVIDJA! EH

Zar ima u tome nesto lose, da devojka nekada placa pice? Ili recimo, da ti kaze, hej hajde vodim te veceras na veceru i dolazim po tebe za sat vremena, budi spreman? Smile Ako ste u vezi, onda to znaci, da ste jednakopravni i da trebate nastupati kao tim.
Pazi,ja recimo ne volim ni da me devojka vozi,ni da mi placa pice.Ja sam taj koji to treba da radi.Ja recimo to ne volim,i ne osecam se ugodno.

auto mi guta vise od 20 litara...

moj na zalost viseUnhappy ali je srecom jos kod majstora , pa vozim corsuuSmile
Moj nije kod majstora,i odlicno ide,ali ja rezervni nemam.Ali opet 20 litara je 20 litara,a cene skacu,i skacu,i skacu....

da ako ce ona da je spremi, vise bih voleo da ona spremi veceru nego da mi je plati
He Aleksandre i ovde se slazem sa tobom.

Pravi sam Balkanac! Happy))))))))))
Hej drugarice Heelena pa ti si se vratila!!!!!!!!!!!!!!
Happy)))))))))))))))
Ovako!Bar da auto imas evo!I nije bitno koji,bitno je da vozi! A za ostalo se ne brini-jednom platis ti jednom ja!Bitno da nam je lijepo i da zracimo od ljubavi!!!!
Kada bih birala muskarca po tome da li moze da zaradi vise od mene... Unhappy((

Nell,udaj se za meneSmile))He,he,he...

Ima svega,svaka devojka,kao i svaki muskarac je prica za sebe,ima prioritete vaznosti...Da li je to dobro ili ne???Ko zna...Vazno je da svako nadje ono sta trazi...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:10 pm.