Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Salu na stranu. Nemoj da svrstavas sve u jedan kos...Vidis, mene novac apsolutno ne zanima. Sve sto mi treba, dakle, apsolutno sve, mogu da priustim sebi sama.
Mislim da je bit i sreca "danas" naci nekoga tko ti mnogo vise nudi od novca...

Btw, naravno da ti treba novac za neke svakodnevne stvari, ali to ti treba i kada si sam.

Ma sve se bre lepo razumemo ... Smile))

Mada ima i drugih slucajeva ...

qq i lele ... ali stvarno
Nell,udaj se za meneSmile))He,he,he...

Hocu draga Smile))) hehehehe Wink

Ooops, da neko ne protumaci pogresno, samo iz humanih razloga Wink
Ooops, da neko ne protumaci pogresno, samo iz humanih razloga Wink

Ha,ha,ha....normalno..iz humanih..NIKO ME NECE!!!Ha,ha,ha...

kiss Nell.Smile))
Ha,ha,ha....normalno..iz humanih..NIKO ME NECE!!!Ha,ha,ha...

kiss Nell.Smile))

Ma hocu ja, samo znas, malo je nezgodno... hehehehe Wink))

Kiss i tebi Smile
Pazi,ja recimo ne volim ni da me devojka vozi

A meni je bas bilo simpatico kad ona nesto to menja brzine i vozi a ima malu sakicu i tako je sva slatka:red:
mada volim i kad je pored mene pa se sklupca na sedistuSmile
Da bi nasao devojku-trebaju ti pare...

Mislis za geografski atlas...
Da bi nasao devojku-trebaju ti...

Trebaju ti dobar scenski nastup, osmeh i mooda! Smile

A meni je bas bilo simpatico kad ona nesto to menja brzine i vozi a ima malu sakicu i tako je sva slatka:red:
Ja vise volim ovo drugo.Nekako je simpaticnije!Happy

Jes' brateeeee .... a kad iz cetvrte svuce u drugu, a? a? ...
jel' ti i onda simpaticno jbt ...

zamal' d' izletim kroz sofersajbnu jbt ... uh ... najezim se kad se setim ... i simpaticno ti kaze :hihihihihii, a sta se sada desilooooo ?

sunce ti 'ebem ....

qq i lele ...
Fantastican osjecaj....lijep gest....zar ne SN ? Wink)))))

Jeste, Heli.. Ja volim spontanost i volim, da budem spontana i pazljiva i da iznenadim. Smile Zaista mi nije bitno i tesko, da placam nesto ili dajem za voljenu osobu. Cak i kada su prijatelji u pitanju. Pa poenta ljubavi i prijateljstva jeste u davanju, a ne samo uzimanju.. Zato Deki, brate, zaista si pravi Balkanac. Smile))
Zaista mi nije bitno i tesko, da placam nesto ili dajem za voljenu osobu.

ma jebes i pare i sve samo kad je ona tu pored tebe.
Jos kad se onako privije uz tebeSmile
ma jebes i pare i sve samo kad je ona tu pored tebe.
Jos kad se onako privije uz tebeSmile

Upravo tako. Ako je iskreno onda se i ne gleda i ne broji, kad ko sta placa i koliko placa.
Upravo tako. Ako je iskreno onda se i ne gleda i ne broji, kad ko sta placa i koliko placa.

Nemas pojma kolko si u pravu, ali najiskrenije
E pa ako ne trebaju pare da nadjes devojku, nek mi neko objasni zasto je ja nemam i zasto mi bivsa i dan danas preko drugara prebacuje da sam cicija i skrtica jer nisam hteo da je izvodim u fancy kafice svaki dan, iako zbog prirode mog posla to nije moguce da ja uopste izlazim svaki dan, ali to njoj nije bilo bitno, njoj je bilo bitno da bude vidjena u fancy kaficu gde ce biti poznati Unhappy
ovaj ... kako da ti kazem ... ne treba ti takva devojka ... jer niste kompatibilni ... mislim, to da joj lecis neki kompleks i tako to ...

kapiras ...

ae Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:21 am.