Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Slazem se sa Dekijem. Da bih izveo curu treba mi minimum 1000 dinara. E sad, skoro uvek imam para zato sto prosecno zaradjujem a malo trosim. Drugim recima, novac mi ne znaci mnogo. Pravi provod je kada pravo musko-zensko drustvo pravi lom do zore u kafani, kada muzika svira i razbija samo za nas, pa makar i sat vremena. Izlazak sa curom je nesto drugo, nema tu nekog zezanja, tada mislim i u napred i u nazad, retko se opustim a ona obicno kulira i ceka da joj vadim reci iz usta, znaci, nervozna je (obicno). Iskreno, ne vidim neku poentu u preteranom izlazenju na taj nacin. NARAVNO da mi ona nikada nece platiti pice, benzin i klopu. Ako imam kesha za nju sam slobodan, ako nemam kesha reci cu joj da nemam vremena jer ce me biti sramota da kazem istinu, ali bolje je i da sam "zauzet" nego obrukan (Balkanac, jbg).
Cinjenica je da se danas sve gleda kroz novcanik. Prvo, nije isto da li cu ja nju provozati u Yugu, Astri ili u novoj BMW trojci. Drugo, nije isto da li cu ja naruciti dupli viski ili koka-kolu; trece, primetio sam da je vaznija cena majice i cipela nego fizicki izgled; cetvrto, nije isto da li je vodim na klopu u Duff ili na veceru u Fransh... Dakle, drage moje devojcice, novac je onaj tas na vagi koji preteze i donosi plusice, htele vi to da priznate ili ne.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:49 pm.