Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Shta se deshawa onog trenutka kada shvatite da od njih nije ostalo nishta? Ili da ih samo vi gledate tako, da su ideali, za Vas, a za druge samo obicne reci koje nemaju ama bash nikakvo znacenje? Shta covek tada treba da uradi, kako da se postavi...
Postavih temu, ali ja zaista ne znam odgovor...
Shta se deshawa onog trenutka kada shvatite da od njih nije ostalo nishta? Ili da ih samo vi gledate tako, da su ideali, za Vas, a za druge samo obicne reci koje nemaju ama bash nikakvo znacenje? Shta covek tada treba da uradi, kako da se postavi...

di me nadje u subotu uvece da pisem o tome, dragi moj druze, dok traje taj "trenutak" tada smo jos zaljubljeni, verujemo u reci i sve gledamo na neki blesav nacin, vremenom zaljubljenost nestaje i nama se napokon oci otvaraju i onda, naravno vidimo zaglavili smo u nekoj vezi koja nije ni nalik na ono o cemu smo mi mastali...sta tada, lako je reci, tesko odluciti, ali treba reci stop i krenuti dalje, biti jak i ne misliti na vreme koje je bilo...
Nazalost svi se nadjemo u takvoj situaciji, bar jednom,
Jupiiiii napokon stizu, izlazim, provod, ples ice pice, komadi pozz za sve i gore glavu budite dobri, drzite mi fige da zbarim nesto Tongue
ups umalo da zaboravim, idealno naravno wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
uff... ma imam ja moju idealnu zeMsku bre... nEsam mislio na to... Mislio na zivotne ideale...neke vrednosti kojih nema vishe... sad me josh i nasekira haha
Ideal je potpuni telesni i duhovni sklad sa okruzenjem kojeg prihvatamo i koji prihvata nas... 8)
Kad dodje vreme da postanem svesna da nishta nije takvo kakvim ga chinim i gledam..jednostavno potisnem to osecanje,jer mi je mnogo lakshe da ocutim nego da sebi uskratim sve to shto mi drzi osmeh na licu.
Idealne su nashe ochi a ne ono shto posmatramo.Ako ga takvim ochima gledamo,zauvek ce ostati idealno (http://s19.rimg.info/b54155f6f16319d87c0808aa0894cc09.gif)
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
svi mi koji smo idealisti smo budale...utopisti...mnogo bolje prolaze materijalisti iz zadnjih redova...to su oni bubuljicavi,sa cvikerima... evil
svi mi koji smo idealisti smo budale...utopisti...mnogo bolje prolaze materijalisti iz zadnjih redova...to su oni bubuljicavi,sa cvikerima... evil

joj, tu si u pravu brate... sto odsto...
Svako vreme nosi svoje ideale.....ukljucujici u to nashe godine, godina zbivanja, trendovi, svetska desavanja......Tako da mislim kako sazrevamo tako su nam i ideali zreliji....Mislim da kad dodje to vreme da od nasih ideala vise nije ostalo nista......da tada ni nama nisu bitni.... Mozda gresim.....ali ne mislim isto pre 20...10....1 god kao i danas....
Možda je greška u početnoj postavci?
Ideale treba posmatrati kao ličnu kategoriju, samim time postaje normalno da ostatak populacije ne deli iste ideale.

Ambicija da se poopšte (lični) ideali može da bude uspešna samo ako se ide(j)a(li) artikulišu kroz nekakav pokret?! Wink
Stalnim uchenjem i usavrshavanjem se stichu uslovi za postizanje ideala... Samo tako... U protivnom, plivamo u moru iluzija... wink
Uh . . . ovo mi nekako masonski zvuči. lollollol

joj, tu si u pravu brate... sto odsto...

hvala Guard...sad nam o odobravanju kredita odlucuju oni koji su nam nekad isli po burek...znas ono...poginu oslobodioci koji prvi udju u grad...postanu narodni heroji...ovi iz zadnjih redova uzmu sve ostalo... evil
Puno nepreciznosti odvodi choveka u stranputicu... wink
Pogreshna i uopshtena razmishljanja takodje dovode do nesrece...
Ne meshajte babe i zabe ili burek i hleb... Politiku i prirodoznanstvo... To su potpuno odvojene kategorije...Ni ja politiku ne volim (j`bo ih otac...)... Shta nam napravishe... roll :?

Da se ipak nismo malo udaljili od teme, a ? wink
hmmm,ne bih rekao da smo se udaljili....mozda usli dublje u temu...temu metafizike-materijalizam i idealizam...

ne moramo da budemo precizni ovde...ne polazemo diplomski...samo iznosimo impresije koje nas bole...svako se cese tamo gde ga svrbi... roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:11 pm.