Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam kako Vi, ali meni je srcu jako milo kad dođem ovamo pa vidim kako ljubav cvate lol 8)

Niko nikom nema po reči zameriti........ bem ti one budale što su tvrdili da idealno društvo ne postoji!!!!!!!!

E PA POSTOJI!!!!!!!! Samo nam dajte lažne identitete i bićemo najbolji na svetu wink

Da li mi sada i ovde vežbamo za Evropu? Čula sam da tamo nema iskazivanja sopstvenog mišljenja, nego samo osmeh i moraš za svakog naći štogod pozitivno....

Šta mislite, da vežbamo???
shock

Tako nećeš ništa postići, samo će ljudi steći pogrešno mišljenje o tebi.... winklol
Ne moras naci nesto pozitivno, vec je lepo istaci nesto pozitivno i time stimulisati druge.

Na poslu naravno da ne smes podkopavati druge, a u drustvu gde su svi sretni u ljubazni, prilicno je bahato kaciti i kritikovati druge.

Ono tipicno ``nase, domace`` nezadovoljstvo je tamo nepoznato jer ce ti prvo reci da ako si nezadovoljan, sam si kriv, moras naci nacina da pomognes sebi.
Moras se aktivirati politicki ili privredno i pokusati ostvariti svoje interese. To mozes uraditi samo u zajednici. Da bi te zajednica prihvatala, normalno da ces se truditi da budes konstruktivan i ljubazan.

Mada se i tamo grupe formiraju po klasama, ipak se unutar grupe hierarhija uspostavlja po sposobnostima i prilozenom radu a ne po tome, ko je kome rodjak, ko ima vecu protekciju i ko se kome uvlaci u zadnjicu.
winkwinkwink

winkwinkwink
ako neko treba da stekne pogreshno mishljenje na osnovu buljavog smajlija...
izem ti takve ljude...
tzitaj malo moje postove, ja uwek iskreno u facu swe, pa kome se svidja svidja, moj utisak, ali poshtujem i tudje mishljenje...

Treba li da se slozim sa tobom u konstataciji o laznim profilima i da se svi slazu i vole?
Pa... ne slazem se.
Ima nas dosta ovd sa pravim profilima.
A Evropa... koja bre crna Evropa...
Ne moras naci nesto pozitivno, vec je lepo istaci nesto pozitivno i time stimulisati druge.

Na poslu naravno da ne smes podkopavati druge, a u drustvu gde su svi sretni u ljubazni, prilicno je bahato kaciti i kritikovati druge.

Ono tipicno ``nase, domace`` nezadovoljstvo je tamo nepoznato jer ce ti prvo reci da ako si nezadovoljan, sam si kriv, moras naci nacina da pomognes sebi.
Moras se aktivirati politicki ili privredno i pokusati ostvariti svoje interese. To mozes uraditi samo u zajednici. Da bi te zajednica prihvatala, normalno da ces se truditi da budes konstruktivan i ljubazan.

Mada se i tamo grupe formiraju po klasama, ipak se unutar grupe hierarhija uspostavlja po sposobnostima i prilozenom radu a ne po tome, ko je kome rodjak, ko ima vecu protekciju i ko se kome uvlaci u zadnjicu.
winkwinkwink

winkwinkwink

U koliko stranih zemalja bio, a da nije ex yu?

winkwinkwink

winkwinkwink

U koliko stranih zemalja bio, a da nije ex yu?

oko 4? nema to veze...

...
ae jedan globalan primer da u Evropi nema toga da strine, shvalerke, clanovi familije rastu u hijerarhiji neke firme...Rotschild? Koliko njih van porodice ima na direktorskim mestima?
Anjeli?
Abramovich?
Mintal?
Swe je swuda isto, bar shto se toga titze, kod nas josh i nije toliko zastupljeno, samo shto se govori sa malim neverovanjem da se to deshava...
Igrom slutzaja, zbog posla bio sam u preko 30 zemalja, samo u Evropi, jbg htelo me ili ne, nbt sada za temu, ali poenta je da negde morash da se zadrzish dovoljno dugo da bi shvatio kako stvari stoje, nije sve kao na tv-u Smile
Ekonomija ima svoja pravila.
I jedan Rotsild ce postaviti svoje samo ako je siguran da nece nanositi stetu. (naravno postoje upravni odbori koji mogu ublaziti nekompetentnost jednog lica).

ipak ne pricamo o istoj stvari...
Ekonomija ima svoja pravila.
I jedan Rotsild ce postaviti svoje samo ako je siguran da nece nanositi stetu. (naravno postoje upravni odbori koji mogu ublaziti nekompetentnost jednog lica).

ipak ne pricamo o istoj stvari...

Ti isti odbori su kao i politicari, potkupljivi...

Elem...
pricamo o onom tipicnom domacem nezadovoljstvu, zar ne....
swe ovo je uvod u ono shto tek sledi recimo, ako neko ne zabrlja temu...
to nashe nezadovoljstvo... je autenticno, zar ne? nije to tvrdoglavost jednog naroda, vetj svoj stav, koliko naroda ima taj svoj stav, nacionalni identitet? Samo da se ne hvatamo na to 'a kako oni zive, a kako mi', nema to veze sa tim, ima sa politikom... narod u Evropi, svetu, nije navikao da ima svoj stav, wetj taj nazovi stav formira od medija a radi po principu 'daleko od mene, ne interesuje me'... Swe njihove reakcije su tako melanholitzne... A nashe? Bitere, odosmo ja i ti u filozofiju haha...
I ja sam se u poslednje vreme nešto profinio, tolko da to već počinje da me zabrinjava.
Nekad sam umeo i da opsujem i da lupim šakom o sto čitajući postove pojedinih članova foruma, al evo već nekolko dana samo klimam glavom i smeškam se.
I žena me nešto čudno gleda, evo već neko izvesno vreme.
I ja sam se u poslednje vreme nešto profinio, tolko da to već počinje da me zabrinjava.
Nekad sam umeo i da opsujem i da lupim šakom o sto čitajući postove pojedinih članova foruma, al evo već nekolko dana samo klimam glavom i smeškam se.
I žena me nešto čudno gleda, evo već neko izvesno vreme.

pa ima drugog wink , kako bi ti ondaK da te gledI? roll

ja uwek iskreno u facu swe,

To je ta ulaznica za EU...Jeste li culi članovi i članice lollol

btw Guard, nemo da pljuckas kad pricas nije kulturno...a pogotovu to radis kad izgovaras slovo ''TZ''...a mislis da je Č...a zapravo daje neko nepostojece kad se izgovore ujedinjeno... lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
A sta znaci to 'btw' i ono 'msm', ja stvarno ne znam, a 'tela bi i ja biti u trendu... 'Oce mi neko kasti? Izgleda da ja bas zaostajem od Eu shock :?
ovo msm je mislim a ove druge skracenice verovatno neka radnja iz sexa lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:49 am.