Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

zasto su zene ljubomorne na zene mesto da se solidarisu kao muska populacija
ko bi razumeo zene...?

tu vrstu zenske zavidnosti muskarci jednostavno nemaju u sebi.
mozda je u pitanju genetska i socioloska uloga zenskog pola.
ne bi znao reci...

no znaju biti ljubomorni i neki muskarci, ali to je mnogo manje suptilnija i mnogo vise bahatija ljubomora.
ni mushkarci se ne solidarishu na pojedinim nivoima, samo na kolektivnom nivou drage moje...
koja je to ljubomorna na tebe, reci da je skrcamo odma ki oraje lollol
Ajrin Smile

Bio sam slobodan da zavirim u Vas profil...U cemu je tajna Vase mladolikosti i izgleda devojke, a opet imate troje dece...? Genetika, vezbanje, optimizam?
Unapred zahvalan na odgovoru. 8)
Cccc.....kako ih nije sramota......??? Žene žene..... roll
Ajrin Smile

Bio sam slobodan da zavirim u Vas profil...U cemu je tajna Vase mladolikosti i izgleda devojke, a opet imate troje dece...? Genetika, vezbanje, optimizam?
Unapred zahvalan na odgovoru. 8)
sve sto si nabrojao i ishrana ja sam vegeterijanac,a narocito pozitiva u meni i mojoj porodici,hvala mada je lepota unutrasnja bitnija od izgleda ,koliko god pomogne nekada i smeta.
koja je to ljubomorna na tebe, reci da je skrcamo odma ki oraje lollol
na mene nemaju potrebe biti ljubomorne, :D

ja volim kad se dzapaju oko momka...
:D

Arijana zene su divne, samo si nova, daj treba malo da te ono, i ja sam bila nova nekada... Zasto tebi da bude bolje no meni lol
Nema na netu ljubomore, zasto bi bilo, zar imas bolji profil od mog ili neke druge, c... Ne brini za koji mesec videces da smo divne, sve wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

A ti si momak? shock 8)

Arijana zene su divne, samo si nova, daj treba malo da te ono, i ja sam bila nova nekada... Zasto tebi da bude bolje no meni lol
Nema na netu ljubomore, zasto bi bilo, zar imas bolji profil od mog ili neke druge, c... Ne brini za koji mesec videces da smo divne, sve wink
mislila sam na zivot uopsteno a sebe nikad negledam kako izgledam to znam nego kao licnost,niko me ovde nemoze iritirati ovde se zezam,zivot me naucio da mi je glava hladna kao i zivci

A ti si momak? shock 8)

nisam dopisao nastavak iza 3 tacke...

ne volem one koje se dzapaju oko momka... nemaju stila!
wink

mislila sam na zivot uopsteno a sebe nikad negledam kako izgledam to znam nego kao licnost,niko me ovde nemoze iritirati ovde se zezam,zivot me naucio da mi je glava hladna kao i zivci

e te sto s live ljubomorne nemam oko sebe, moje prijateljice su divne i ponosne smo ako neka nesto uspe lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:51 am.