Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam da li je neka slicna tema vec postojala ali me jako zanima vase misljenje o tome. Recimo da se zaljubite u nekoga veoma, veoma i mislite da bi on mogao biti bas prava osoba za vas. Problem je u tome sto znate da je u prethodnoj vezi varao i to ne onako cule ste to iz prica, nego vam je on sam priznao. E sad zanima me da li bi ste pruzile sansu tom coveku ili bi bile u fazonu Vuk dlaku menja ali cud nikako
A koja vrsta varanja ima u vezi :?:
Zasto ne dati takvom coveku sansu??? Ne ponasamo se isto prema svima.....Jednostavno ako ima potrebu varace opet.,....ako mu pruzis sve sto njemu treba zasto bi varao???....Isto takve smo i mi zene....Ako imamo sve sto nam treba i sto nam je srcu drago.....nikada necemo otici i pozeleti drugog.... Prevara nije navika vec potreba.
De...de... Ne ljuti se šegačim se malo... Oprosti... winklollol

Ako je ljubav iskrena, varanje ne mora da predstavlja neki problem... Promene u tom pravcu mogu biti značajne... wink
Naročito crnu ovcu... wink

Za promenu posle plave... lollol
Ne znam da li je neka slicna tema vec postojala ali me jako zanima vase misljenje o tome. Recimo da se zaljubite u nekoga veoma, veoma i mislite da bi on mogao biti bas prava osoba za vas. Problem je u tome sto znate da je u prethodnoj vezi varao i to ne onako cule ste to iz prica, nego vam je on sam priznao. E sad zanima me da li bi ste pruzile sansu tom coveku ili bi bile u fazonu Vuk dlaku menja ali cud nikako

pruzi mu shansu... mozda u toj vezi neshto (sex) nije funkcionisalo jbg...
Ja sam da mu se da sansa,najlakse je prevaru uraditi, mnogo je teze i veci izazov ostati veran uprkos izazovima i provokacijama na svakom koraku...
i ako je varala u prethodnoj vezi, kod mene bi imala puno poverenje, uvek se krece od cistog lista...

medjutim ukoliko je varala mene, ne bi nikad oprostio! ne bi zeleo da me opet prevari sa muskarcem kojeg sam joj jednom oprostila...
Vuk dlaku menja al ovcu nikako lol

veruj da menja, zavisi od tezine ljubavi...
Zasto ne dati takvom coveku sansu??? Ne ponasamo se isto prema svima.....Jednostavno ako ima potrebu varace opet.,....ako mu pruzis sve sto njemu treba zasto bi varao???....Isto takve smo i mi zene....Ako imamo sve sto nam treba i sto nam je srcu drago.....nikada necemo otici i pozeleti drugog.... Prevara nije navika vec potreba.

Dea, bravo. Smile

Uostalom, da li neko moze dati ruku u vatru za sebe, da nece nikada prevariti?

Dea, bravo. Smile

Uostalom, da li neko moze dati ruku u vatru za sebe, da nece nikada prevariti?

ja bih obe stavio....a neslazem se sa dea-nim postom,,ako imamo sve sto nam treba,,volim gambore da jedem ali posle 5 godina....
A gde prevara postaje prevara? Smile Kad pocnes, da mislis i mastas o drugoj osobi? Kada izadjes sa njom, a da tvoj dragi/draga to ne zna? Kada dodirnes drugo osobu? Kada poljubis drugu osobu? Kada spavas sa drugom osobom? 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:04 am.