Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

NuitBlanche kaže...

vala meni ovo jedna od najmrzih tema..

I meni.....svi piče neke izreke a sami ih se ne pridržavaju......sve tupsondoglupsona.....nego evo jedne od novog člana....

"Bolje dan sa budalom nego godina sa dosadom nekom
"

Skijas

Grunf mu nije ravan.......
Nisam savršen ali ne nerviram okolinu!!!
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

I meni.....svi piče neke izreke a sami ih se ne pridržavaju......sve tupsondoglupsona.....nego evo jedne od novog člana....

"Bolje dan sa budalom nego godina sa dosadom nekom
"

Skijas

Grunf mu nije ravan.......

Jesi ti ljubomoran na sportiste, zato što si debeorazz
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Jesi ti ljubomoran na sportiste, zato što si debeorazz

Čekaj..... ja sam sportista.....ne verujem da iko može da pojede 100 ćevapa brže od mene......nEsam ljubomoran....ali mi je drago da se pojavio neki nov i da ima smisla za besmisao......
Nisam savršen ali ne nerviram okolinu!!!
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

Čekaj..... ja sam sportista.....ne verujem da iko može da pojede 100 ćevapa brže od mene......nEsam ljubomoran....ali mi je drago da se pojavio neki nov i da ima smisla za besmisao......

Ma Samo neka je veselo roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:04 pm.