Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kad krenu.....podmaži im put lojem.....

pa nece valjda svi iz Bosne? ...de bona al si hajvan a nov
Posalamim onog ispod i iznad...
NuitBlanche kaže...

pa nece valjda svi iz Bosne? ...de bona al si hajvan a nov

Šta je to hajvan....?
Prošli put sam imao puno ponuda za sex u inbox-u.....više ih ne primam.
Pohvale i dalje mogu u inbox!!!!

Želim da naglasim da sam NOVI član i zamolio bih "vidovite"članove da me ne upoređuju sa nekima koji su otišli sa ovih pašnjaka......
Nije dovoljno samo preživjeti.
Jednako je važno i - biti sretan.
My heart beats only for you!!!
Ne odustaj od onoga o čemu razmišljaš svaki dan.
My heart beats only for you!!!
O moru, sestro slatka, o moruuu..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Moja, životna..

Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
" i koliko znakova su na nebu i na zemlji pored kojih prodjete odbijajuci ih od sebe" Koran 12.105

"Na dva nacina moze se ziveti Zivot, ili tako kao da nije cudo, ili kao da je sve cudo. Ja verujem u ovo poslednje" Albert Einstein ( Slobodan prevod)
Poslednja izmena Januar 22, 2:14 pm od JanaJanko.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:27 pm.