Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

8) Pošto ogromna većina članova to ne zna otkriću vam ednu malu tajnu...

U Tantalovskom su usled sticaja određenih okolnosti pomešane cigAnska i srpska krv.

8) lol E, sad to i ne bi bilo tolko bitno da mi neki CigAni nismo rEšili al ozbiljno da napravimo našu Nezavisnu Cigansku Državu i to na "potez" između Loznice i ValjevO.

Ako tjemo pošteno zaslužili smo, el se zna da smo edino mi cigAni bili uz vas Srbe i u dobru i u zlu..., posmatrano kroz hIstoriju što bi se reklo. Pošto sve liči da tjemo mi ipak malo pre da udjEmo u EU od vas, tjemo iskreno da vam pripOmognemo na tom putu kad dodje vreme...

8) No, nie to tema.

Mene kao "mešanca" zanima kakav je vaš lični odnos ili osećaj prema pripadnicima romske nacionalne manjine?
Imate li bilo kakvih predrasuda u tom smislu i čime su iste eventualno uslovljene?
Il da konkretizujemo... El bi vam koim slučajem smetalo da vam je Rom prvi kOmšija? Dal bi vam smetalo kad bi se vaša ćerka ili sestra koim slučajem udala za Roma? Ili kad bi se vaš sin il brat koim slučajem oŽenio s Romkinju? El u krugu svojih prijatelja, drugara ili drugarica imate nekog ko je Rom i ako nemate, kako to objašnjavate?

8) Znamo za onaj slučaj u slOvenijO kad se čitavo naselje diglo na "pobunu" pri pokušaju da se Romi nasele u njihovom malOm mistu...
8) Smile E, sad... Tantalovski se iskreno nada da neke ženske koe su se naŠle na Njegovu listu prijateljica neće "nestati" preko noći Š nje kad pročitaju ovo gore napisano. Esam cigAn al sam lep. A i taman sam je kompletirO po svojoj želji i ukusu...
hahahaha kakav bre Cigan ? E mo' TantalU babe i cukunbabe nam karali turci a ti pricas o srpsko ciganskoj krvi lollollol nece da moze 8)
8) Pošto ogromna većina članova to ne zna otkriću vam ednu malu tajnu...

U Tantalovskom su usled sticaja određenih okolnosti pomešane cigAnska i srpska krv.
Ne rece nam s koju stranu je Ciganska saS koju Srpska, pa ćemo da sudimo :D

8) lol E, sad to i ne bi bilo tolko bitno da mi neki CigAni nismo rEšili al ozbiljno da napravimo našu Nezavisnu Cigansku Državu i to na "potez" između Loznice i ValjevO.

shock

Ako tjemo pošteno zaslužili smo, el se zna da smo edino mi cigAni bili uz vas Srbe i u dobru i u zlu..., posmatrano kroz hIstoriju što bi se reklo. Pošto sve liči da tjemo mi ipak malo pre da udjEmo u EU od vas, tjemo iskreno da vam pripOmognemo na tom putu kad dodje vreme...

El ti nas zaebavaŠ?
8) No, nie to tema.
Vec sam se bila zamislila ....

Mene kao "mešanca" zanima kakav je vaš lični odnos ili osećaj prema pripadnicima romske nacionalne manjine?
Imate li bilo kakvih predrasuda u tom smislu i čime su iste eventualno uslovljene?
Il da konkretizujemo... El bi vam koiJm slučajem smetalo da vam je Rom prvi kOmšija? Dal bi vam smetalo kad bi se vaša ćerka ili sestra koJim slučajem udala za Roma? Ili kad bi se vaš sin il brat koiJm slučajem oŽenio s Romkinju? El u krugu svojih prijatelja, drugara ili drugarica imate nekog ko je Rom i
ako nemate, kako to objašnjavate?
qq.....nisam ni znala da imam

8) Znamo za onaj slučaj u slOvenijO kad se čitavo naselje diglo na "pobunu" pri pokušaju da se Romi nasele u njihovom malOm mistu...

Svašta moš očekivati od ovI Šabanovski Tantal roll

Znači istina je to? Hmm...

No dobro, sta sad? Ne prepravljali mi tebe vala lol
Cekajte, idem i ja!!!
8) Fifti-fifti moja Crnka... Tonguelol Kaki sam mogO da "ispadnem" nisam ni ispO tolko lOš, ali tebe to naravno ne zanima.
pametnica moja.....pamet si povuko na Srbe a sta li si povuko od ganci da mi je znati? 8) Tongue
8) Fifti-fifti moja Crnka... Tonguelol Kaki sam mogO da "ispadnem" nisam ni ispO tolko lOš, ali tebe to naravno ne zanima.
lollol
Cekajte, idem i ja!!!
wink Ajte skoncentrišite se sad malo na dOjnji deo teme. Baš me zanima kakvi će odgovori da uslede na postavljena pitanja...
Fakat je da su edino Romi uvek i bez izuzetka bili uz Srbe i da ih nikad nisu izdali. A kako im je od Srba i države Serbie uzvraćeno je sasvim drugo pitanje, za jednu širu i sveobuhvatniju analizu.
lollol

hahahahahahah ludaco lollollol

Nego Tantal , imas li ti garniseru ili kucu

lollollol

pametnica moja.....pamet si povuko na Srbe a sta li si povuko od ganci da mi je znati? 8) Tongue

AkO te baš zanima s mAjčinu stranu sam "povukO" lepotu...
Svojevremeno je bila prava lepotica, znaš već kakva je ona prava ciganska razuzdana ženska lepota... Zato se moj ćalac i zaljubiŠka u Njoj(zi). lol 8) A ja sam ti "ispO" kao nešto između Antonija Banderasa i Ljubiše Samardžića iz njegovih mlađih dana...
Aj da se ja uoybiljim i vratim temi. (Cuj to, da se uozbiljim ) lol

A ja ne znam sta fali Ciganskoj populaciji ? roll

Znam sta im nedostaje ali ne znam sta im fali?
Cekajte, idem i ja!!!
lollol

hahahahahahah ludaco lollollol

Nego Tantal , imas li ti garniseru ili kucu

lollollol

Ja sam radiJo kad je trebalo i mOglo da se radi.
Znaš već kako je to išlo 1992., 1993. godine i tako dalje. Malo cigare, malo plastika, malo toalet papir, malo i nAfta edno vreme...
lol Sad živim i uživam u "plodovima" svog predjašnjeg rada i zalaganja.

PS: Šalim se, ja sam pOšten cigAn.

AkO te baš zanima s mAjčinu stranu sam "povukO" lepotu...
Svojevremeno je bila prava lepotica,
znaš već kakva je ona prava ciganska razuzdana ženska lepota... Zato se moj ćalac i zaljubiŠka u Njoj(zi). lol 8) A ja sam ti "ispO" kao nešto između Antonija Banderasa i Ljubiše Samardžića iz njegovih mlađih dana...

Mora da je bila trudna kad se vozila na ringispilu,a? roll

Zato si lijep,aham.

I dalje se ti salis? roll
Cekajte, idem i ja!!!
moja zivotna ljubaf je bila za nijansu tamnije koze, ali je imala najlepse zelene oci na svetu...
ja bi je zenio...

a sto se tice komsija, imao sam punu ulicu Roma, raznih sorti, jer ima raznih Roma...
kulturalne razlike su nepremostive...
znaci vrlo je mala verovatnoca da bi moje dete izabralo tako nesto, a iskreno ne volim ni kada devojke jure neke latino tipove... najbolje svoje sa svojim mesati...

...mada deca iz mesanih brakova imaju divne okice!
:D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:22 pm.