Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
8) Pošto ogromna većina članova to ne zna otkriću vam ednu malu tajnu...

U Tantalovskom su usled sticaja određenih okolnosti pomešane cigAnska i srpska krv.

8) lol E, sad to i ne bi bilo tolko bitno da mi neki CigAni nismo rEšili al ozbiljno da napravimo našu Nezavisnu Cigansku Državu i to na "potez" između Loznice i ValjevO.

Ako tjemo pošteno zaslužili smo, el se zna da smo edino mi cigAni bili uz vas Srbe i u dobru i u zlu..., posmatrano kroz hIstoriju što bi se reklo. Pošto sve liči da tjemo mi ipak malo pre da udjEmo u EU od vas, tjemo iskreno da vam pripOmognemo na tom putu kad dodje vreme...

8) No, nie to tema.

Mene kao "mešanca" zanima kakav je vaš lični odnos ili osećaj prema pripadnicima romske nacionalne manjine?
Imate li bilo kakvih predrasuda u tom smislu i čime su iste eventualno uslovljene?
Il da konkretizujemo... El bi vam koim slučajem smetalo da vam je Rom prvi kOmšija? Dal bi vam smetalo kad bi se vaša ćerka ili sestra koim slučajem udala za Roma? Ili kad bi se vaš sin il brat koim slučajem oŽenio s Romkinju? El u krugu svojih prijatelja, drugara ili drugarica imate nekog ko je Rom i ako nemate, kako to objašnjavate?

8) Znamo za onaj slučaj u slOvenijO kad se čitavo naselje diglo na "pobunu" pri pokušaju da se Romi nasele u njihovom malOm mistu...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:50 pm.