Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam zasto na ovom forumu postaje smorno i dosadno? :?

Da li je to samo takav period ili je "do mene", pa se samo meni tako cini? roll

Ne dolazi mi se ovdje kad stalno neki "vrag" koči i otvaranje stranice traje minutama( nisam virusoidna, pelcovana sam :D).

Sta mislite da li je i zasto je tako?

"Pet", istih ljudi, misle jedno o drugom, poklanjaju jedno drugom nesto, gledaju jedno drugom u avatar, nesto im se mota po glavi, ...i uvijek istim ljudimaa.

lollollol ne znam kako im se da ?((http://s17.rimg.info/02f899e4236d51c2ed9754355bf5b723.gif))

Moderatora nema kad trebaju, a moram da se skinem i pokazem goozu ili da zagrlim Inteligenciju da bi se svi skupili :D
Bzvz...

Kako živnuti?

P.S Tema je u TehničkA pitanja a ne u eroCka i SeHualna! lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
Dakle kriza hvata i tekniku i duševni status... :?

Loša konekcija itekako zvisi od vrste umreženja i daljine korisnika...
Da nebi pričao mnogo na temu kako radi današnji interenet (sve se to može izgooglati, koga interesuje...)...

Ovaj subjektivni problem je već nešto što bi trebalo da se pojačava sa daljinom, ali to izgleda nije slučaj ovde (ili se ja varam...)... roll

Demoralisanost, uskogrudost, nerazumevanje... Bem li ga šta je... rollroll
Proci ce, ne brini...

A svi se mi razvijamo, menjamo se... sto danas volimo, sutra vec nije to...

Dosad si letela zbog magareta... a sta sada? :D :D :D
Sta sad..donekle si u pravuu,zabiju se ljudi i caskaju po msn i ostalim rekvizitima neta,malobrojnost ? jeste stalno je dezurno nas nekoliko,dobro bi bilo da se umnozimoo pa da nas bude puuunooo
ali zato treba neka sex tema a ne ovo heh ,,koristi sta imas,, ja drugi forum neemam...igracu se pa poneki put i samm po ovim temama..neverujem da je na neki drugi forum drugacije
doces ti do Novog Sada pa cu ti izmeriti temperaturu....
cmok...
...
Ne znam zasto na ovom forumu postaje smorno i dosadno? :?

Da li je to samo takav period ili je "do mene", pa se samo meni tako cini? roll

Ne dolazi mi se ovdje kad stalno neki "vrag" koči i otvaranje stranice traje minutama( nisam virusoidna, pelcovana sam :D).

Sta mislite da li je i zasto je tako?

"Pet", istih ljudi, misle jedno o drugom, poklanjaju jedno drugom nesto, gledaju jedno drugom u avatar, nesto im se mota po glavi, ...i uvijek istim ljudimaa.

lollollol ne znam kako im se da ?((http://s17.rimg.info/02f899e4236d51c2ed9754355bf5b723.gif))

Moderatora nema kad trebaju, a moram da se skinem i pokazem goozu ili da zagrlim Inteligenciju da bi se svi skupili :D
Bzvz...

Kako živnuti?

Klasika. Wink
Nedostaje sveze meso na forumu, a i kad dodje brzo pobegne, a razlog vecina zna, cesto ga brisu wink
cool Smile
A ete,pobrkah temu lol

Nisht'onda,palim odavle.Pred ispit ne mogu s ozbiljne teme da se frljam,samo erocke mi prijaju Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Nikada stanje na forumu nije toliko loše da ne bi moglo da bude i gore...... a o5, može da bude i bolje..... a i jedno i drugo zavisi od učesnika forumskih diskusija.....

Nekada je mnogo zabavno kršenje i najelementarnijih forumskih pravila. Ali, foruska pravila su uspostavljena da bi svima bilo podjednako (ne)zabavno. Kada "slobodoumni" preteraju i oni manje "slobodoumni" prestanu da posećuju forum, onda svi preostali kolektivno počnu da se žale na dosadu......

Nemojte da se žalite, učinite nešto da se stanje promeni......
ok svatio sam...

ne zelite me ovde

a bas sam se trudio... bas...
tema bez sex-a

PIX

Podrzavam... wink

(http://s17.rimg.info/69308a7eab9047ddd226ab6ab42558f7.gif)
ok svatio sam...

ne zelite me ovde

a bas sam se trudio... bas...

Da nisi mrdn'o nikuda........ jedva si ček'o izgovor..... twisted
Mrzim, da nesto radim... wink

Nisam spominj'o taj odvratni glagol (raditi). Rekoh da učiniš nešto.... Tongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:00 am.