Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta Vam govori govor stopala?

Koliko su Vam bitne noge kod suprotnog pola? Kako ih održava?

Da li to utiče na privlačnost jednog muškarca... i ona osobina u čarapama u krevetu, koliko Vas odbija, primećujete li uopšte?

Naravno i za muškarce važi isto pitanje: primećujete li kurije oči kod devojke? Utiče li to na njenu privlačnost?
Nesto mi kazuju, al ih ne razumem a cuju se, cujuuuu.... lollol

I sta ima da mu smetaju moje kurje oci...kad ga pogledam milo tim okicama sav zatreperi... lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Čula sam da ako stopala mažeš previše, možeš i vrat da slomiš roll

Kažu pogotovo leti....

I ja sad ne znam, da li to znači da ih uopšte ne mažemo? Možda će ipak da mi budu lepa kao kod moje bake?
(ona je imala tako izražajne i odlično oblikovane kurije oči...) 8)
More bem te blesavu, de se doseti kurjih ociju ( pu majku mu pa to me jebendise u oviJe cipele twisted ) upisacu se od smeJa a nema pauze do devet lollollollollollollollollollollollollol
oops tjuti, kažu da treba cipelama dati vlažan oblog, da se oblikuju po tvojoj nozi.... nemo sestro, ne slušaj ih... jbt onda prstiTJi izgledaju kao kaktus... evillollollol
Sta je, i ti imas urasle nokte? roll jesss to je bolnooo.... oopslollol
Sta je, i ti imas urasle nokte? roll jesss to je bolnooo.... oopslollol

urasla mi pishkatja u besiku a pauze nema oops
A nemas kateter u tasnici, pa kakva si to nespremna zena? ... lollol
A nemas kateter u tasnici, pa kakva si to nespremna zena? ... lollol

nepismena nacisto 8)
(http://i174.photobucket.com/albums/w100/ljepotica123/stravaiuzas.jpg)
...
(http://i29.tinypic.com/29yiow7.jpg)
...
lepota nogu je vrlo bitna...
takodje je bitna i kakvu cipelu nosi...
a jos bitnija je kako koraca...
huh... :D
Utice i te kako. Samo skladne nogice i prstici su privlacni. I sam oribam visak na tabanima petama, a prstici su mi skladni. Bez kvrga i K.O
Ja neznam sto je ovo,kako da vidim kurje oko a ugaseno svetlo to pod A. a pod B ko jos gleda zenske ispod kolena dolje ja neznam sto traze po patosu...i pod C bolje nevidet i ako ih ima mada neznam kakva je razlika u sexu sa i bez tog oka...mozel to oko da israste jos nedje osim doljee,trebalo bi to ispitat vrlo je siroka temaa,mozel se aperisat,donirat...prodat ka bubregg mozda neko voliii i cemu sluzi to uopste ja nemam pojmaaa....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:29 am.