Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Danas je nedelja. Za zaposlene predstoji sutra opet odlazak na posao i sve ono što ide uz njega. Nedelja popodne je ubitačan deo sedmice. Bar za mene. Verovatno i moj jedan prijatelj nešto slično imao na umu pošto ima običaj da kaže:

- Ako se ikada budem ubio, to će biti zimi, u nedelju popodne!

Koji vam je najmanje omiljeni deo dana i koji dan u sedmici najviše ne volite?
Mrzim ponedeljak... evilevilevil
Obožavam petak lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

Koji vam je najmanje omiljeni deo dana i koji dan u sedmici najviše ne volite?

Period od 17 do 19h. Nedelja je najdosadniji i najgori dan u nedelji a koji najvise volim, bice to subota lollollol
Prvo, da te pozdravim, Nearh. Smile Dugo te nije bilo na ovom forumu. Izgleda da je on od onih kome se uvek vracamo posle bitisianja na nekom drugom forumu. Smile
Drago mi je sto si opet prisutan.

Volim sredu i petak lol
Volim subotu, naspavam se i vecinom se srecem sa ljudima sa kojima nisam stigla (pomalo i zbog foruma) tokom nedelje... Tongue

Nedeljom je puno spremanja, pomalo skitanja i pripreme za ponedeljak (nije bas neki dan, ali je i dalje opustajuci)... roll
Prvo, da te pozdravim, Nearh. Smile Dugo te nije bilo na ovom forumu. Izgleda da je on od onih kome se uvek vracamo posle bitisianja na nekom drugom forumu. Smile
Drago mi je sto si opet prisutan.

Volim sredu i petak lol

:D Hvala Ti Voćkice na pozdravima. I meni je drago što se opet srećemo, i to baš ovde. Kažu da se zločinac u vek vraća na mesto zločina wink , pa valjda je to slučaj i sa mnom...
Je sam "mimo" cijeli svijet i.....mrzim vikend!!! evil
Cekajte, idem i ja!!!
Nedelja mi je oduvek "mrtav dan". Ne volim je. Nemam omiljeni dan, ali mi je nedelja svakako omrazena..... wink
...ne volim je ni ja...isključivo zato što je poslije nje ponedjeljak! :?
rum_punch(manki)live.com
Nedelja, mrtav dan..ne volim je baš...sve ostale dane volim, ali ne nedelju... 8)
Dzoni
...voliš ponedjeljak, utorak, srijedu...a ne voliš nedjelju? shock ...idi bre, liječi se... evil
:D :D :D
rum_punch(manki)live.com
Što reče Šerbedžija - Kada umrem, neka pada kiša i neka bude petak. Tako ću se ceo vikend odmarati . . .

Ipak, "nepodnošenje ponedeljka" više govori o tome koliko smo zadovoljni poslom i na poslu, nego o samom danu.

Imao sam sreću ili nesreću da u više navrata ljuštim po mesec dana bez slobodnog dana i uverio se da ponedeljak i nije tako loš . . . mada nakon 10ak dana se u takvoj situaciji potpuno izgubi pojam o danima . . . sve se pretvori u začarani datum završetka radova.
(http://www.youtube.com/watch?v=D0qNGYxUwmU&feature=fvst)
i ja mrzim ponedeljak ali vise nedelju uvece.
Ne radujem se bas nedelji popodne, nekako je tada sve usporeno....
Svaki drugi dan je ok.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:38 pm.