Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pogledao sam danas zvanicni sajt jednog domaceg zvanicnog web shopa i posle toga je usledilo neprijatno iznenadjenje, od sada mi se na svakom prozoru privatnog caskanja na MSN-u moram da citam njihove oglase i to bez pitanja.
Ima li neko ideju kako da uklonim natpise tipa:

Bokal za vodu Barrier za 999 dinara na N... ... Shop akciji

Ujedno uveravam kompaniju da nikada od njih necu kupiti nista, pa ni za hiljadarku!
Sram im bilo!

Koliko vas uznemiravaju raznim reklamama na netu i van neta, u svakodnevnom zivotu? Da li zalaze u vasu privatnost, kradu vam vreme ili druge resurse?
Ja sam svojevremeno predlagao ciscenje "registry" baze, a i kakav "firewall" ne bi bio na odmet, cisto da se "zbuni" neprijatelj.

Proxy server isto pomaze, do odredjene granice, naravno.
TikVice, nemo' da me "zbunjujes"... :D
TikVice, nemo' da me "zbunjujes"... :D

Ti znas da sam ja "lud" lollollol
I ti svugdI guras nos... 8)

vid`o sam neki jeftin depilator, pa reko da pogledam poblize...
shock
aj pogledaj mi posto je nosa ako ima molim te lol
imaj onu plasticnu, crvenu za 399 RSD + PDV,
a imaju i ono sto lici na autic i svira kad dete piski u njega... to kosta 2499 RSD + PDV...

postarina nije ukljucena u cenu i nemam pojma koliko dodje...

da ti narucim?
:D
Heh kolega, kupi depilator mozda te poštede lol
Cekajte, idem i ja!!!
depilator sam naveo jer dobro zvuci na temu, zapravo sam hteo kupiti 22 incni monitor...
imaj onu plasticnu, crvenu za 399 RSD + PDV,
a imaju i ono sto lici na autic i svira kad dete piski u njega... to kosta 2499 RSD + PDV...

postarina nije ukljucena u cenu i nemam pojma koliko dodje...

da ti narucim?

ja bi ovu plasticnu crvenu..a jesi pitao imal poklopac i najvaznije
kolki joj je kapacitet da se nedesiii da je prekrcamm ... lol
poklopac nema, nego ima onaj zidic na prednjem delu da musko dete ne piski na tepih, kad sedi na nosi...

prosecno dete moze u njega da piski 3 do 4 puta, ako to radi vise puta, onda mu se umoci gooza, sto je posle nezgodno, mora se brisati ili nositi pod tus... no plastika je stvarno trajna, moze se nasledjivati generacijama, nista mu nece biti...

a jel moze i kao slem da posluzi ako me napadne kakva zena ponocii da se zastitim...ili njoj naglavu jos bolje
to ne znam, ja sam na svoju glavu navlacio samo nov novcat pampers, kad sam teo da ih nasmejem... msm, decu, zena ce svakako zvocati... :D
Pogledao sam danas zvanicni sajt jednog domaceg zvanicnog web shopa i posle toga je usledilo neprijatno iznenadjenje, od sada mi se na svakom prozoru privatnog caskanja na MSN-u moram da citam njihove oglase i to bez pitanja.
Ima li neko ideju kako da uklonim natpise tipa:

Bokal za vodu Barrier za 999 dinara na N... ... Shop akciji

Ujedno uveravam kompaniju da nikada od njih necu kupiti nista, pa ni za hiljadarku!
Sram im bilo!

Koliko vas uznemiravaju raznim reklamama na netu i van neta, u svakodnevnom zivotu? Da li zalaze u vasu privatnost, kradu vam vreme ili druge resurse?

a jel uz te bokale nude i case ili samo bokal ? :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:29 pm.