Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Meditacija
Transcendentalna meditacija
Sigurno ste culi za vrstu opuštanja,vežbe celog tela,kada vam misli postanu poput oblaka
a telo lako kao pero,spremno da odleti put nebeskih visina i dodirne nesluceno...
E,pa to vam je dragi moji meditacija koju valja praktikovati,zarad blagodeti ugodnog života.
Celog života mislio sam da je nemoguce postignuti stanje blaženstva,razuverila me je moja
draga komšinica,,vitka,mlada dugonoga crnka iz stana preko puta.Gledao sam je cesto na ulici
dok odlazi u prodavnicu i gega se na svojim štiklama,dok joj se guza ocrtava na farmerkama,
gledao sam je i zamišljao nocu,u krevetu,zamišljao sam da joj milujem grudi,i osecao sam kako
mi raste u gacama pritisak,,budio sam se ujutru mokar,tuširao sam jaja hladnom vodom da se skupe
da bih mogao uci u pantalone,mrzeo sam je jer mi ne da mira ni u snu i na javi,a ipak sam je i
voleo,nacin na koji se smeje,govori,hoda.Ne mogu da kažem da nisam pokušavao da joj dam do znanja
da je želim i da bi je rado opalio,tako da ne bi znala šta je snašlo,ali ona jesve to shvatala
kao šalu.Jednom joj se pokvario auto dok se vracala sa posla,baš u blizini naše zgrade,zatekao sam je
kako podiže haubu svog automobila i nešto gleda...Naravno da sam joj prišao,gledao sam i ja pod haubu
a ona je imala šarenu letnju haljinu,tanku,providnu..Nagnuo sam se preko njenih ledja da kao fol
pogledam u motor automobila,u stvari naslonio sam se na nju i srce mi je pocelo jako kucati a neukrocena
goropad u mojim farmerkama pocela je rasti.Osetila ga je na svojoj butini,okrenula se i ozbiljno me pogledala
"Budalo,pomozi mi da odguram auto do parkinga"rekla je,gurao sam auto,ne skidajuci pogled sa nje,pogledala
me je onako zajapurenog i nasmejala se...
Nedugo zatim cuo sam da je pocela da pohadja casove meditacije,nisam znao šta ce joj to,i bilo mi je žao
što je sve redje vidjam.Vec sam poceo polako da zaboravljam njenu dugu crnu kosu,bele grudi i malo duži nosic
poceo sam da onanišem zamišljajuci neke druge tete,sa nekim drugim guzama,vecim,manjim,svejedno,samo da
isteram zle duhove požude iz sebe.Kada je jednog jutra zazvonila na vratima i pitala me da li želim da sa njom
odem na cas meditacije koji se održava u obližnoj fiskulturnoj sali osnovne škole.Zašto da ne,pomislio sam,
komšinicu nisam dugo video,pa sam se i zaželeo barem pogleda na njeno telo.Brzo smo stigli,u sali nije bilo nikog
rece,malo smo poranili,taman da ja izvežbam ono što smo radili prošli put...Tražila je da joj dam njenu torbu
koju sam držao u ruci,sagnula se da iz nje izvadi peškir na kom ce sedeti,zasijale su njene tange,crvene tange
koje je nosila,virile su iz farmerki,i opet je pocelo...Deja vu kao sudbina,osecanja za koja sam mislio da su prošla,
opet isto.Želja da je imam,da je uhvatm i stegnem.Dok je vezivala kosu,rece mi da sednem na klupu dok ona meditira
i da ce uskoro ostali stici,mogu se pridružiti ako želim casovima.Onda je sela na peskir,ukrstila noge i zatvorila
oci.Seo sam iza njenih ledja.Imala je uske farmerke,majicu na bretele,nije imala grudnjak,crvene tange virile su iz farmerki.
Gledao sam je,bila je tako mirna,ali ne i moj ud koji je zapoceo sopstvenu meditaciju...Tako je mirna sedi,i ne pomišlja
kakva se drama u meni odvija.Prelomio sam,prišao sam joj polako iza ledja,i poljubio u goli vrat,klecao sam na
kolenima i ocekivao da se okrene i lupi mi šamar,zacudo,mirno je sedela.Poljubio sam je opet,ovog puta strastvenije
jezikom sam prešao od vrata do ramena,osetio sam kako joj se koža naježila,ali ona nije reagovala.A to je ta meditacija,
pomislio sam,i srecan poceo da milujem njene grudi.Seo sam u položaj kao i ona,i sedeci zatvorio oci i zavukao sam ruke
ispod njene majice,milovao sam joj grudi,stezao ih i istovremeno ljubio je po vratu,osetio sam kako su joj nabubrele btadavice
porasle,i ukrutile se...Približio sam je bliže sebi,nije se opirala,bila je mirna,to me je još više napalilo.
Polako sam je položio na bok,i skinuo farmerke,skinuo sam i svoje,oslobodio sam svoj ukruceni ud koji je jedva cekao da
izadje na slobodu.Sevnula je njena guza,lepa,bela u crvenim tanga gacicama,još više me uzbudivši,ležala je na boku,legao sam
i ja na pod pored nje,gurnuo sam prste u njenu vaginu..bila je vrela i mokra,dva tri puta prstima predjoh ovlaš preko njenog
klitorisa,i ona odmah pomeri guzu unazad,prema mome cvrstom penisu,verovatno je njena ribica imala dogovor sa mojim
penisom o sastanku,još odavno,želeli su da se spoje,dugo su cekali,i najzad,ovo je taj trenutak.Ušao sam u nju jako,
sa strane,ruka preko njenog desnog ramena još uvek unutra prstima je dodirujem,i jebem u isto vreme.Ne pušta nikakav uzdah
da li je svesna šta se dešava,ništa ne govori,ali mora biti svesna,jer je vlažna,i mrda bokovima dok ga prima,dok ga uzima
u sebe,oci su joj zatvorene,ali ona itekako ucestvuje u ovoj našoj meditaciji.Jebao sam je žestoko,kao da mi je poslednji
put,i osetio sam da se bliži vrhuncu,jer je jace pocela da steže moj kurac u sebi,u trenucima ne dozvoljavajuci da izadje
zadrži ga par sekundi,i tek onda pusti,osecao sam da sam i ja blizu..I odjednom erupcija,osetio sam kako svršava
jako se trznula,kao da je uhvatio grc,a ja sam snažno ejakulirao u nju,ucinilo mi se kao vecnost da moja tecnost izlazi
i izlazi....Brzo sam ga izvadio iz nje i navukao pantalone,pomogao sam joj da navuce farmerke,vratila se u onaj isti sedeci
položaj...Ubrzo se zacuo žamor clanova ove grupe za meditaciju,došli su i ostali,sedeo sam na klupi i gledao ih kako spokojno meditiraju.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:56 pm.