Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da bih mogli da vidite ove video-sekvence(!), potrebna vam je brza konekcija kao sto je npr. ADSL

Šta reći za ovako nešto sem: respekt!!!
Hayabusa sa 220mph

Juriš za belim Lambordžinijem!
Sve što treba da uradite je da pojačate malo zvučnike.
Lambo

Snimak iz kola nekih Austrijanaca koji su pratili Lamborghini-ja i Ferrari-ja po austrijskom autoputu na ovogodišnjem Gumball-u.

Gumball3000: Lambo & Ferrari u Austriji

Da ne poveruješ kakav zvuk. Mora da ima neki drugi auspuh, ne verujem da je "stock".
Lamborghini turira

300km/h motorom po autoputu
Ludo i brzo.

Potera za BMW Z3 M kupeom.
BMW Z3 M Coupe

Ferrari 550 vs Lamborgini Murcielago
Ko će biti prvi ?

Testiranje jednog od najboljih i najseksipilnijih automobila na svetu, BMW-a M5.
My Dream!!!

Majstori na motoru!!
Eksperti!!
Ih strasno za motore , mada sam vidjala i bolje stvari na motoru ali i ovo je strava.

Pozz Milane
Da bih mogli da vidite ove video-sekvence(!), potrebna vam je brza konekcija kao sto je npr. ADSL

Sta cemo da radimo mi sa bednih 48.0 Kbps? Unhappy((
Sta cemo da radimo mi sa bednih 48.0 Kbps? Unhappy((

Steta, steta....Unhappy
Milan,prvo sam pregledao trebe Oost-West Vlanderen,pa gol od Ajaxa u zadnjoj sekundi,iiii 230km/h,zapanjucom brzinom je navukao,sto je je,i ja sam vozio vise puta 210km/h,ali nadam se da cu imati masinu jednog dana bar za 280km/h........i tako...............
ali nadam se da cu imati masinu jednog dana bar za 280km/h........i tako...............

Os' vrat da slomis?

Dva tocka i 280 km/h...Pa to je i autom na cetiri tocka puno(citaj previse), a ne kamoli na dva..pu, pu, pu...Smile)
haahaaaaaaaa,ma nepalim se na motore,nego nesto kao onaj ferrari i to kroz Nemacku,kada blicne nikad ne dodje cestitka,veruj mi samo kod Essena me bar pet puta slikalo i nikad nista........i tako............
Dva tocka i 280 km/h...Pa to je i autom na cetiri tocka puno(citaj previse), a ne kamoli na dva..pu, pu, pu...Smile)

Zasto? ... evo pokusacu da ti docaram kochenje sa motorom pri 290km/h (video fajl je 18Mb, pa ne znam kako da ga zakachim da vidis u reality)...

290Km/h , kamera je na rezervoaru i gleda na put kroz vizir, odlicno se vidi obrtomer, kilometar sat i dnevna kilometraza...u levu traku prelazi auto koji obilazi sleper...vozac to primecuje i pocinje da kochi sa 290Km/h na 110Km/h...to traje evo ovoliko....
...manje od 500m (sto se vidi po dnevnoj kilometrazi)...
...manje od 6 sec. (sto vidis po trajanju snimka izmedju te dve sekvence)...

Eto ...pokusaj da procenish koliko ti treba sa prosecnim autom da ovo izvedesh...xe xe...s tim sto prosecan auto ne ide 290 na sat...hahahah...lupam...nadji po testovima koliko treba serijskom sportskom automobilu da spusti brzinu sa 250Km/h(limitiranih)...na 100Km/h...ne manje od 500m...i jeste da ti imas AirBag...ali ja imam prostor izmedju dva vozila koji je sasvim dovoljan za provuci se...xa xa xa
Klinac ovo je strava nesto slicno imam na CD-u...samo sto ih je vise..ovo je bonbona.
Pa kako bih mogao da izbacim ovde na forumu klipove sa CRX-om 1.6 16v V-Tec, Seat Ibica 1.9 TDI sport, Pezo 307cc i mozda ako nagovorimo prijatelja da snimimo SL55 AMG.
Dobro, nisu skupoceni sportski automobili, ali su zato nasvirani pod haubom, da jedu sve zivo na putu.
mozda ako nagovorimo prijatelja da snimimo SL55 AMG
Dobro, nisu skupoceni sportski automobili,

Ovaj SL55 AMG je tako "jeftin", da je najbolje odmah dva komada kupiti...Smile)
Komsija mi vozi SL55 AMG Silver.
Kada ga ledeci put budem video, bas cu ga pitati par slicica da napravim i ovde postavim.
Ako vas interesuje...
Mene mnogo interesuje moto sport ali jos uvek imam modemski net tako da ne mogu da pogledam ove stvarcice. A secate li se cuvenog preticanja Mika Hakkinen VS Schumaher na najlepsoj stazi Spa u Belgiji?
Klinac ovo je strava nesto slicno imam na CD-u...samo sto ih je vise..ovo je bonbona.

Ako si zainteresovana , nacicemo nacina da ti dostavim CD-ove sa Ghost Rider-om...ja ih imam samo 2, ali su fantasticni...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:53 pm.