Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

8) Pripremate li se?

Ja i moja "ekipa" bogami ozbiljno. Kupljen je novi LCD sa povećim ekranom koji smo namontirali i naštelovali, fotelje i džakovi za sedenje su već na svom mestu. Ja i moja tri drugara smo se dogovorili da ispratimo sve tEkme kako treba, biće celodnevni program skoro svaki dan, od 10. juna pa dok se ne završi... Samo fuSbal, pivo i kikiriki..., između utakmica tjemo "skoKnemo" malo do teretane da "isteramo" bes, pa jO5 na zborno mesto, kod mene.

Dogovorili smo se i to da žene sa decom pošaljemo negde gde nam netje smetati u praćenju utakmica. Oli u banju, oli na planinu, oli seoski turizam kod familie - volja im gde će. Mislim da je to u redu da ne bi dolazilo do neželjenih "čarki" i nesporazuma bez potrebe. Ako su pametne i one tje da shvate šta je najvažnija sporedna stvar na svetu, 8) el tako? wink Tako je. Izvesno vreme će malo ostati uskraćene al šta da se radi, mogu valjda tih mesec dana da se pretrpe...

UzgRed, za koga ćete navijati na Svetskom prvenstvu?
Mislite li da Serbia ima šansi da osvoji titulu svetskog prvaka?
Posle mnogo, mnogo godina imamo i dobar tim i vanserijskog, svetski priznatog selektora (Ercov-a), ulazak među osam je realna prognoza i očekivanje, po mome skromnom mišljenju. Pošto je reprezentacija odraz naroda kome pripada, ako nam koim slučajem kRene nie isključeno da doDŽemo i do samo završnice...
Otrpece zene Tantalche,nish strashno,ipak je to dogadjaj od izuzetne vaznosti Smile Mogle bi i neke kiflice da padnu SmileTongue
Navijam za one koji imaju najvecu kvotu,da me ubode neki prelaz,Bog da me vidi! :D
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
roll Eh, ne znaš ti Plavka kakva je ova moja, čim joj se ne posveti dužna pažnja giGne nOs... Valjda ćemo se usaglasiti oko ponudjenih opcija, džaba joj kiflice.
lollollol Tantalovski ushićen kanDa je zeMski fuSbal! lollol

Za zenu ne brini, snaci ce se ona i bIdni sretan ako se vrati poslije tog odmora, msm prinudnog :D
Cekajte, idem i ja!!!
Pa take smo mi,kukamo za paznju a onda se vratimo po zrno,ko da se nepaznja nije ni dogodila Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Zanimljivo će biti pročitati kako drugi članovi planiraju da reše pitanje žena i devojaka za vreme trajanja svetskog prvenstva.
Pored ostalog, ova tema je i zbog toga postavljena.
Nekad nije loše razmeniti mišljenja i iskustva, a problematika nie nimalo naivna.

Traje to bre mesec dana, a za mesec dana mOž svašta da se izdešava.
Imam resenje... wink
1.Pokusas da je zainteresujes za fudbal(to tesko uspeva)
2.Pokusas da je "navuces" na kladionicu(to je vec lakse,parice koje lako dodju zeMske jos lakse potrose)
3.Ako ne uspes ovo pod 1. i 2. navuci ce je neko drugi(na nesto drugo) Unhappy
Volim i pratim fudbal i samo me zanima kako da "proguram" vikende kojima imam nadzor muskarca koji kaze da je fudbal glupa stvar a ja jos glooplja kad me to zanima.

DakleM, kako se otarasiti nezainteresovane muske polovine, za fuSbal? cry
Cekajte, idem i ja!!!
Zanimljivo će biti pročitati kako drugi članovi planiraju da reše pitanje žena i devojaka za vreme trajanja svetskog prvenstva.
Pored ostalog, ova tema je i zbog toga postavljena.
Nekad nije loše razmeniti mišljenja i iskustva, a problematika nie nimalo naivna.

Traje to bre mesec dana, a za mesec dana mOž svašta da se izdešava.

Ja negledam te utakmice cak ni finale...jer do tada popustaju i one sto su mislile da nece nikad lollol nadam se da cu smrsat barem 5 kila dok se neproglasi pobednik :D
Volim i pratim fudbal i samo me zanima kako da "proguram" vikende kojima imam nadzor muskarca koji kaze da je fudbal glupa stvar a ja jos glooplja kad me to zanima.

DakleM, kako se otarasiti nezainteresovane muske polovine, za fuSbal? cry

Smile Fudbalskim žargonom rečeno, klasičan kontranapad...
8) Obzirom na odziv članova na ovoj temi zaključujem da su na fOrumu uglavnom zastupljene "pizdonje" koje fuSbal i ne intEresuje tOlko, kojima je životna preokupacija da vire ženi ispod suknje...
Evo ti sad jedan ((http://s18.rimg.info/fc72cebbba335b0b95dc0b901a364277.gif))

((http://s18.rimg.info/64583502e173c1d6b88c9edcaeb25f65.gif))ondaK sam ja moodonja shock a ne ti! lollol

Es to htio da reces, da si kooronja? oops
Cekajte, idem i ja!!!
roll Najvažniji planetarni događaj ove godine, a ovi ovde samo o pichKe razmišljaju, budibogsnama i majko božija...

El tolka nestašica kad su pojedini tOlko ugroženi?
To bi samo da prca, vrca i tako to, niko ne razmišlja šta nas čeka na svetskom prvenstvu...
wink Evo, da se prekrstim jOš ednom i levom i desnom.
Svi mushkarci u mojoj okolini obozavaju fudbal,pa mi je prosto nenormalno kad se neko ne raduje ligi shampiona ili kad se moje drugarice vidjaju s momcima u tih par sati naveche-neka ga,neka uziva s drugarima uz pivo,to je neki izduvni ventil koji nam je svima potreban Smile
nego Tantalche,ce li bude neka dojava lol
(http://s14.rimg.info/83c2f33f5870f15db1673f9d115fb56e.gif)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:11 pm.