Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
8) Pripremate li se?

Ja i moja "ekipa" bogami ozbiljno. Kupljen je novi LCD sa povećim ekranom koji smo namontirali i naštelovali, fotelje i džakovi za sedenje su već na svom mestu. Ja i moja tri drugara smo se dogovorili da ispratimo sve tEkme kako treba, biće celodnevni program skoro svaki dan, od 10. juna pa dok se ne završi... Samo fuSbal, pivo i kikiriki..., između utakmica tjemo "skoKnemo" malo do teretane da "isteramo" bes, pa jO5 na zborno mesto, kod mene.

Dogovorili smo se i to da žene sa decom pošaljemo negde gde nam netje smetati u praćenju utakmica. Oli u banju, oli na planinu, oli seoski turizam kod familie - volja im gde će. Mislim da je to u redu da ne bi dolazilo do neželjenih "čarki" i nesporazuma bez potrebe. Ako su pametne i one tje da shvate šta je najvažnija sporedna stvar na svetu, 8) el tako? wink Tako je. Izvesno vreme će malo ostati uskraćene al šta da se radi, mogu valjda tih mesec dana da se pretrpe...

UzgRed, za koga ćete navijati na Svetskom prvenstvu?
Mislite li da Serbia ima šansi da osvoji titulu svetskog prvaka?
Posle mnogo, mnogo godina imamo i dobar tim i vanserijskog, svetski priznatog selektora (Ercov-a), ulazak među osam je realna prognoza i očekivanje, po mome skromnom mišljenju. Pošto je reprezentacija odraz naroda kome pripada, ako nam koim slučajem kRene nie isključeno da doDŽemo i do samo završnice...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:04 am.