Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

..Imas taj tajanstveni pogled koji krije u sebi vatru koja tinja... Mogao bih satima da te posmatram, ali ne tako olako... I taj trenutak paznje koju posvetim tvom liku, izaziva u meni nemir koji krece od mozga i spusta se niz kicmu... Taj nemir se razlije po stomaku.... ali ne zastaje ni tu... I onda skrenem pogled, a...li su tvoje oci i dalje ispred mene... misteriozne, i nedokucive...

Ovome je svakoj ženi dosta teško da odoli kada čuje... wink

Šta je zaljubljivanje? Dopadanje samog sebe u očima druge osobe? 8)

Koje reči vas ne ostave ravnodušnima, koja dela.... šta ste uradili pa ostade upamćeno kao odlična strategija, pravi potez....?

Malkice zabave, evociranja uspomena i malkice aktiviranja mašte: št bi sada bili u stanju da kažete (slažete wink ) ili uradite? :D

p.s. beše nešto slično jednom, ali evo utvrđivanje gradiva Smile
a el smijem ja da pogadja ko je autor citata? :D

Elem, zaljubljivanje? shock Gledanje, slusanje, .... shock

ajoooj, More moje, gdje me bas sad Strefi!?

Pomno cu da pratim odgovore, obecavam roll Mozda i ja nesto shvatim 8) Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
Joj poznat mi je taj nemir koji se razliva po stomaku.

Telece nogice u saftu, pa dzigerica na slanini, pa punjena piletina, pa kiseli kupus sa suvim mesom i krupnim biberom, pasulj sa rebarcima, a posle strudla, pa kiflice, pa sitni kolaci ...

Joj sve te razumem. lollollol
hehehe... malko se zamislih... nego jesi do sada povezala kako se stalno ista šema javlja...

Iskačemo li nekada iz koloseka? wink

(http://www.angelswatchinn.com/images/specials/picnic.jpg)

Sitnica za muškarca, pola sata razmišljanja, šopinga... i neka žena će zbog ove korpe biti na sedmom nebu...

jbt Tiki, mi na hrani završavamo redovno shocklol
Ja sam veceras riblju corbu, pa onda dva smudja, bili onako manji, i zelenu salatu, pa sve to lepo zalio, ne ide to na suvo i spremio se da gledam kaubojce. 8)
Uh dobro je, ja sam već mislio da smo počeli da se uozbiljujemo... rollwink
one uvek nasednu... tako je to i kod drugih vrsta, ne samo kod coveka! :D
Kole, ne ide ljubav na prazan stomak 8)
Joj poznat mi je taj nemir koji se razliva po stomaku.

Joj sve te razumem. lollollol

ae TiKomire, nemaš pojaM, ima nesto i u leptirići lol ((http://s19.rimg.info/f13b1ea2c338db5bfd33bf8d4728b49c.gif))
Cekajte, idem i ja!!!
" Zena na udvaranje muskarca reaguje tako sto prihvata to udvaranje sledecim gestovima: ruke joj nisu prekrstene, telo je okrenula prema njemu kao i jedno stopalo. Medju njenim udvarackim gestovima su i dodirivanje kose, izlozeni rucni zglobovi, isturene grudi (kako bi se video dekolte) i pozitivan izraz l...ica ... Takodje i izduvavanje dima od cigarete navise predstavlja njeno samopouzdanje..."

Slatko... šteta ne podeliti ovde info wink
Sta ti je zeno, ko se jos najeo od leptirica? Ko ce to da po'vata? shock

lollollol
...a de je tu sex,kakav je ovo tema ...

pa......... roll ebi...ovajjjj...

Cutim! 8)
Cekajte, idem i ja!!!

pa mora malo udvaranja i predigre...
Da...zene "padaju" na lijepe rijeci ili sam ja jedna od takvih. Pitam se da li je to potreba za nekom mojom potvrdom sebe od strane druge polovine?
U posljednje vrijeme uvidjam da su rijeci bez dijela zapravo odjek u prazno...samo eho, nista vise.
Zaljubljenost je udaljeno u ljubavi hiljadama svjetlosnih godina. Kada smo zaljubljeni, postajemo euforicni, mislimo da smo konacno stigli do cilja i u tom momentu, tesko je povjerovati u bilo sta drugo.
Po nekim istraživanjima zaključeno je da prosječno stanje zaljubljenosti traje dvije godine...
Pre neki dan na TV cuh par stvari koje me natjerase na analizu upravo stanja zaljubljenosti, kada srce ne slusa razum, kada na precac pozelis da kazes "da" zajednickom zivotu.
U tom momentu, kazu, zena bi trebala da odgovori na 4 pitanja:

1. Da li je odgovoran?
2. Da li je povjerljiv?
3. Da li je odrastao?
4. Da li ga je moguce voljeti?

roll Ebem li ga...odgovori bili ne, ne, ne i ne roll
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:11 am.