Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Želim mojoj poslednjoj da poželim da spava onoliko koliko sam i ja uspeo da (ne)spavam zbog nje.
Dobro jutro,zakasnio na temu ali sam se bas naspavao.
HVALA VAM!Smile)
Macak, uzzivaj... Mada je to teshko kada si bez mene... Wink
Drago drustvance, umesto da vam pozelim laku noc, ja cu da se za neko vreme pozdravim od vas. Hvala za lepe trenutke, smeh, itd. i ostanite zdravi, vedri i nasmejani. Wink
Laku notj, devojchice...
mada, ne bi trebalo bash toliko da spavash...

sto ne znaci da bih volela da ste mi svi sada blizu Smile))
ni`e lepo lagiti...pogotovo nas, ovaj mene, mladje...Smile
!!!!
jubavi, jubavi lepo spavaj mi ti, moja jubavi!!!!!!!!!!!!!!!!

Wink)))))
Laku noc svim mojim zenama i robinjama!Narocito za moju omiljenu zenu Paris Hilton....
skromno kud je Paris pa jos i zena a ima i grka Parisa sa hotelima Hilton, jesi siguran da je zena?
skromno kud je Paris pa jos i zena a ima i grka Parisa sa hotelima Hilton, jesi siguran da je zena?
Ona je jedna od mojih zena!To barem svi znaju.Nije vise sa Grkom,ostavila ga i dosla k meni. Happy)))))))
jesi siguran da je ona, Paris zena, da nije on Paris, ostavljeni muz dolutao, Grcka je ipak bliza
jesi siguran da je ona, Paris zena, da nije on Paris, ostavljeni muz dolutao, Grcka je ipak bliza
Ne znam ja gde je on taj Grk o kome pises...Nije mi to poznato i ne zanima me bas!
Nisam joj ja dao ime!Jeste naravno,inace pored nje imam jos 9 zena i 40 robinja...Moja zena Paris Hilton je najlepsa...Znam moju Paris u svaki deo tela!Pa moja zena Paris se stalno povavljuje,nema dana da se ona negde ne pojavi...Videla si je sigurno!Lepa plavusa poznata po skandalima! Happy)))))))))))))
U moj harem moze da udje samo jedan muskarac,tj.Ja.Niko sem mene nema pristupa mojim zenama i robinjama! Happy)))))))
Kad ga do'vatim i pozelim mu laku noc nikada vise nece se probuditi.
Sale.............laku noc wink :D

Da, da.....bash na tebe mislim
oops
Laku notj druZaru koji je na brodu ( to je bar poslednja informacija )

wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:43 pm.