Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Molim za pomoc nasih dragih forumasica Smile

Elem ... u roku od nekoliko dana, moram da pazarim devojci milion poklona iz milion razloga, rodjendan, godisnjica ... Sve se sastavilo u roku od par dana i polako mi ponestaje inspiracije za poklone.

Parfem danas kupujem, vecera je vec ispucana, ruze takodje, putovanje isplanirano, ferero, rafaelo ... inace pazarim svaki drugi dan pa nebi bio to bas prikladan poklon ... Sve u svemu u problemu sam.

Kao poslednja opcija mi je ostao sexy ves, pa sam miran do nove godine. E sad, krstario sam netom, jurio sex shopove, radnje donjeg vesa al bre sve je to suvise neukusno. Ne kupujem poklon za neku ulicarku pa mi je potreban brz savet gde mogu da kupim nesto ukusnije, s ukusom, estravagantno, izazovno, sexy ... Dakle dame, molim za brz savet, pretpostavljam da ste najupucenije, dakle treba mi neka radnja u kojoj inace pazarite za sebe ili biste pazarile za sebe, a ne neka radnja sa kabinama za masturbaciju gde usput imaju brdo neukusnog ruzicastog poliestera ...

Hvala
u bloku 70 imaš edan velki tržni centar i miliJon radnjica........... ako ne mož se snađeš, nafataj Perišu da te odvede, on je njin čoek.........................Smile))
Jao mico des ti nisam te cuo mesecima Smile Znao sam da na tebe mogu da racunam Smile Blok 70 kazes hmm ... nije valjda nesto od kineza ? Unhappy

Znam da ima jedna radnja u svetog savez na vracaru jos nisam tamo svratio al sam nekad radio u blizini i znam da je tamo stosta bilo lepo u izlogu. Mislim da oni prodaju victoria's secret. Mozda to ?

Mislim vazno mi je da ne bude nesto samo na oko lepo, vec da bude i kvalitetno. Ne kupujem poklon samo za sebe, Smile pa kapiram da je vazno da bude udoban da bi se devojka prijatno osecala u njemu
u moje vreme muški su se trudili da svuku devojke
a ti oćeš da je obučeš

nemo posle da se kaješ.............Smile))
xaaxxa pa moram prvo da je obucem da bih je svlacio zar ne ? A i ovako je zanimljivije slvaciti Smile Ima da pada pogledom Tongue
Kad pronadjes tu prodavnicicu u kojoj se prodaje kvalitet, javni mi,a?
Kad dodjes u BL, znacu ti reci gdje je to Smile

"Lisca" za tron! 8)
Cekajte, idem i ja!!!
ove bosanke kazu kupuju samo vibrice to im je najdrazi poklon...menja se vreme lol
ove bosanke kazu kupuju samo vibrice to im je najdrazi poklon...menja se vreme lol

Bezopasno je lollol
Cekajte, idem i ja!!!
ma jok bre, ne mož da "zakaže" lol
Cekajte, idem i ja!!!
To je onaj bez baterija?Manuelni? roll
aooo znaci kolko kondicije imaju..... lol nedoder sto bi narod reko
devojci nikad ne kupuj parfem jer mozda joj se nece dopasti i nema sanse da se istoj raduje ako joj se ne dopada... ako joj se pak dopada, onda gde je tu iznenadjenje?

devojci nikad ne kupuj seksi ves jer ona zeli da iznenadi tebe a nije cilj da iznenadis samog sebe!

devojci poklanjaj visecu mindjusu, dimamantni prsten, dobru knjigu i cvece u rinfuznim kolicinama... to ce joj uvek izmamiti osmeh na lice!
winkwinkwink
Jao mico des ti nisam te cuo mesecima Smile Znao sam da na tebe mogu da racunam Smile Blok 70 kazes hmm ... nije valjda nesto od kineza ? Unhappy

Znam da ima jedna radnja u svetog savez na vracaru jos nisam tamo svratio al sam nekad radio u blizini i znam da je tamo stosta bilo lepo u izlogu. Mislim da oni prodaju victoria's secret. Mozda to ?

Mislim vazno mi je da ne bude nesto samo na oko lepo, vec da bude i kvalitetno. Ne kupujem poklon samo za sebe, Smile pa kapiram da je vazno da bude udoban da bi se devojka prijatno osecala u njemu

He he ...onda joj kupi, onaj antistres..msm veš winklollol
Dzoni
Molim za pomoc nasih dragih forumasica Smile

Elem ... u roku od nekoliko dana, moram da pazarim devojci milion poklona iz milion razloga, rodjendan, godisnjica ... Sve se sastavilo u roku od par dana i polako mi ponestaje inspiracije za poklone.

Parfem danas kupujem, vecera je vec ispucana, ruze takodje, putovanje isplanirano, ferero, rafaelo ... inace pazarim svaki drugi dan pa nebi bio to bas prikladan poklon ... Sve u svemu u problemu sam.

Kao poslednja opcija mi je ostao sexy ves, pa sam miran do nove godine. E sad, krstario sam netom, jurio sex shopove, radnje donjeg vesa al bre sve je to suvise neukusno. Ne kupujem poklon za neku ulicarku pa mi je potreban brz savet gde mogu da kupim nesto ukusnije, s ukusom, estravagantno, izazovno, sexy ... Dakle dame, molim za brz savet, pretpostavljam da ste najupucenije, dakle treba mi neka radnja u kojoj inace pazarite za sebe ili biste pazarile za sebe, a ne neka radnja sa kabinama za masturbaciju gde usput imaju brdo neukusnog ruzicastog poliestera ...

Hvala

Pitaj DZONSMIT-a za savet , mislim da je on adekvatan cova za to . lollolwink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:26 pm.