Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sakurabana i Bad Apple Crew Vam predstavljaju - J-Music Night u klubu Marshal 6 Brankova 17 ( gde smo inace imali par J-Music night zurki ranije )

Pod J-Music night se obuhvataju : Anime OST , J-Pop i J-Rock

Zurka pocinje u PETAK 28.05 u 22h i trajace dok nas ne isteraju ( sto je do 4am sledeceg dana Smile )
Ulaz za non clanove 150 , za clanove sakurabane 100 din

Dodjite da se druzimo i da djuskamo uz poznate zvuke :D

Za vise informacija cimajte na topicu ,PMu ili na FB-u

C ya there :D
Sakurabana i Bad Apple Crew Vam predstavljaju - J-Music Night u klubu Marshal 6 Brankova 17 ( gde smo inace imali par J-Music night zurki ranije )

Pod J-Music night se obuhvataju : Anime OST , J-Pop i J-Rock

Zurka pocinje u PETAK 28.05 u 22h i trajace dok nas ne isteraju ( sto je do 4am sledeceg dana Smile )
Ulaz za non clanove 150 , za clanove sakurabane 100 din

Dodjite da se druzimo i da djuskamo uz poznate zvuke :D

Za vise informacija cimajte na topicu ,PMu ili na FB-u

C ya there :D

Tikooomireeeeee.......OOOOooooo....

ae mi ovo pojasni, nis ne razumijem Unhappy

8)
Cekajte, idem i ja!!!
Nema tu sta da se objasnjava, skupljaju se ovi sto imaju prazne glave i prazne zivote, pa bi da budu japanci, onako nazor, a do skora im je bilo zanimljivo da budu tolerantni i demokratski orijentisani, ali im je tu bila prevelika konkurencija.

Isti dozivljaj kao kad odes da bacis djubre u prepunjen kontejner.

8)
di ima tuJ se prosipa...............Smile))
di se prosipa vazda ima nekI da skuplja lol
Nema tu sta da se objasnjava, skupljaju se ovi sto imaju prazne glave i prazne zivote, pa bi da budu japanci, onako nazor, a do skora im je bilo zanimljivo da budu tolerantni i demokratski orijentisani, ali im je tu bila prevelika konkurencija.

Isti dozivljaj kao kad odes da bacis djubre u prepunjen kontejner.

8)

pa nije svejedno, jer u kontejneru moze biti brdo teskih metala, pa ca sve sto se nabaci na to, reciklatori razbacati a moze da bude unutra i mrtva macka a to je frustrirajuci dozivljaj za ceo zivot
8)
Najgore je kad je u kontejneru ziva macka, pa ti onako nabacis kesu na tu gomilu i ne ocekujes da bilo sta sa te gomile skoci na tebe, pa se onda silno iznenadis i svasta nesto opsujes.
el vi macke po konteNJeri cuvate? shockshockshock
wink Tačno sam znala da ce Tikomir to da mi docara.
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:49 am.