Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Trazim lepu,slobodnu devojku,zenu,godine nisu vazne...zbog druzenje i eventualno sex-a. Ja imam 20 godina i zivim u Beogradu,sportski sam tip, lepog izgleda... lol

Moja adresa:mikip90@gmail.com
Ako nema u izlogu, pitajte u radnji. wink
shock Sada si se registrovao i odmah otvaras temu????? Ja ovdje mjesec-dva dana, pa jos ne znam ni citat da ubacim cestito. Cudno roll
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Trazim lepu,slobodnu devojku,zenu,godine nisu vazne...zbog druzenje i eventualno sex-a. Ja imam 20 godina i zivim u Beogradu,sportski sam tip, lepog izgleda... lol

Bravo Miki, ovaj ti je nik mnogo priličniji.
Zelim ti sretnu potragu ali ....hmm..ae, ćutaću 8)
Cekajte, idem i ja!!!
shock Sada si se registrovao i odmah otvaras temu????? Ja ovdje mjesec-dva dana, pa jos ne znam ni citat da ubacim cestito. Cudno roll

Dečkić je iz BG a ne BL lol

wink
Cekajte, idem i ja!!!
Aaaaa, geografija je u pitanju lol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
da, mila....geografja lol
Cekajte, idem i ja!!!
i ja trazim neku... ne mora bit' mlogo pametna... ta, nece mi radit' diferencijalne jednacine! :?
Ako nema u izlogu, pitajte u radnji. wink

Nisam ulazio u radnju...pogledao samo izlog... :D

Sto...jel zabranjeno...Skonatao sam sustinu sajta...i odmah sam provalio...sta cu kad brzo kontam... lol

Bravo Miki, ovaj ti je nik mnogo priličniji.
Zelim ti sretnu potragu ali ....hmm..ae, ćutaću 8)

:D Hvla puno... :D
i ja trazim neku... ne mora bit' mlogo pametna... ta, nece mi radit' diferencijalne jednacine! :?

:D pa nece... :D mora znati jednacine,ali integrale ne mora...:D
eh, decko sve one na forumu se neckaju!
uvali se ti u divlji zivot privatnog caskanja profila koji nikad ne zavire ovde!

a mogao bi da napises i svoje materijalno stanje imas li stan, vikendicu ili placas hotel... one starije ne zele vise to raditi u kolima!

winkwinkwink
Sto...jel zabranjeno...Skonatao sam sustinu sajta...i odmah sam provalio...sta cu kad brzo kontam... lol

Malkice si se zaEbucno, al ajd nema veze, mlad si, naučićeš.... a nama ovde i onako treba samouverenih, ma baš takvih divnih kao što si ti lollollol
Dobro došao!

Nego od čega ti ono: P90 u mailu? roll 8) lol

Nego od čega ti ono: P90 u mailu? roll 8) lol

'Leb ti jebem,da nije phi?90? shock

K'o vatrogasno crevo... roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:48 pm.