Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hocemo li konacno pocet da zivimo a ne da se svadjamo..dok oni "veliki" zive od tih svadja i podjela !?

Pozdrav svima sirom Balkana !
Nego Waltere....

Vazduh trepti k'o da nebo gori?
pa vidi, narod je k`o los ucenik, svom snagom se trudi da ga ne menjaju, medjutim kolektivno preduzetnistvo trazi neprestalnu promenu i akciju umesto cekanja da bude bolje.

ozbirom da to od domacih niko ne zna da promeni, logicno je da se moraju spustiti stranci, a oni ce doci i da se ne pitaju. imali smo socijalizam, sada smo divlji kapitalizam sa svim manama.

stranci ce nas terati da menjamo zakone, da ubrzamo proces jer im kostamo para. stranci ce nam pokazati kako da razmisljam, kako da postupimo.

potrebno je da se promeni bar jedna generacija da bi poceli razmisljati drugacije. a problem je da su svi gladni, a ko je gladan, prvo ce se sam najesti. znaci lokalno bogacenje, korupcija, itd...

da, bit ce bolje, prvo vecim gradovima i mladjim (srednjim) generacijama, a vremenom i regijama. vremenom...
dotle cemo rasprodati sve sto imamo jer ne znamo sacuvati. ali i to je prirodna zakonitost...

a ako mislis na ovu medjusobnu pljuvacinu, uvredljivost i huskanje, pa to su sitni politicki poeni... narod zeli da putuje i da trguje, tako da cemo i dalje topiti granice... za 300 godina cemo izrasti u bogato i srecno drustvo!
Nego Waltere....

Vazduh trepti k'o da nebo gori?

Ima nova od "Dubioze kolektiv"..."Vratit ce se Walter,j.... ce vam mater! " Tako ide refren,mada ne psuju u svojim pjesmama u toj su bili slikoviti. Smile
Bend pravi politicku angazovanu muziku i naravno "Walter" se odnosi na lopove,tajkune,vlast,soviniste i fasiste..i sl. fenomene koje na zalost zivimo svi skupa u vecoj ili manjoj mjeri.
(Balasevic Ne Lomite Mi Bagrenje )

Sve zavisi.... od toga kada će ko reći da mu se bagremova šuma oporavila... :?
bagrem se krade u tolikoj meri da tu nema sanse oporavku... na kraju ce se sve iskrciti i ostaviti da nice trava...
bagrem se krade u tolikoj meri da tu nema sanse oporavku... na kraju ce se sve iskrciti i ostaviti da nice trava...

Zelena trava doma mog......

A za onog shto mu se stalno prichinjavaju neke droge prevod...zelena trava doma mog je uvek zelena trava doma mog....onu drugu travu i ostale opijate troshe turbo-folkeri i gledaoci farme(im njihove)...

Sve se krade,unistavaju se dobra i potencijali zarad lopovskih interesa i privatnih dzepova..svi placamo tu cijenu.
Ovde kod mene,u blizini,trenutno ja aktuelna gola sjeca mladih stabala jele,bora,bukve..da bi se sumskoj upravi namirilo u penzioni fond.
Nevjerovatne stvari se rade a svi cemo platiti taj ceh..na zalost i ove generacije koje dolaze,ni krive ni duzne.

Polomili su i lome i dalje bagreme......

A za onog shto mu se stalno prichinjavaju neke droge prevod...zelena trava doma mog je uvek zelena trava doma mog....onu drugu travu i ostale opijate troshe turbo-folkeri i gledaoci farme(im njihove)...

Ma davno je opjevano..zivjela zelena trava,jer od nje se dobro spava. Smile
Tako da to nema toliko veze sa folkerima..to je vise rock bransa..mada ovi primitivci,hoce u svasta. Wink

Tako da to nema toliko veze sa folkerima..to je vise rock bransa..mada ovi primitivci,hoce u svasta. Wink

Neshto se i ja razmishljam da im "travu" ne dam kao njihovu...ali su danas na jachim opijatima turbo folkeri sigurno...rokeri iz nekih generacija su mala deca za ove "farmere"....

Neshto se i ja razmishljam da im "travu" ne dam kao njihovu...ali su danas na jachim opijatima turbo folkeri sigurno...rokeri iz nekih generacija su mala deca za ove "farmere"....

Ma,nece oni trave..njima treba brzine jer hoce da na sve stignu,gdje god je guzva i teferic tu su oni..a travka bi ih usporavala.
Tako mijesaju sve i konzumiraju sve do cega dodju.

Rockeri su mala djeca tacno je tako..ali su za razliku od folkera,pa i kroz droge..ipak dali puno toga na svjestskoj muzickoj sceni.
Tesko, ako se bude vise vodila briga o drugima nego o sebi. Smile
Mi na ovim prostorima smo toliko izgubljeni, da kad su nas poveli put Evrope nasi celnici su pogubili kompase, sad smo negde jos uvek u tranziciji koja ce da traje u nedogled, a u međuvremenu se svađamo jer ne mozemo da se slozimo oko cega cemo da se slazemo.
Dakle, odgovor na tvoje pitanje glasi...''Oprostite se od boljeg sutra, nek svet vidi da i Vi mislite na buducnost'' winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Mi na ovim prostorima smo toliko izgubljeni, da kad su nas poveli put Evrope nasi celnici su pogubili kompase, sad smo negde jos uvek u tranziciji koja ce da traje u nedogled, a u međuvremenu se svađamo jer ne mozemo da se slozimo oko cega cemo da se slazemo.
Dakle, odgovor na tvoje pitanje glasi...''Oprostite se od boljeg sutra, nek svet vidi da i Vi mislite na buducnost'' winkwink

Slučajno ili ne, ovo je 13. post na ovoj temi...... wink

Nikad nije tiloko loše da mi ne možemo da napravimo da bude gore..... roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:36 pm.