Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li devojke vise vole bezobrazne ili fine momke?
Fini momak tacno zna kada je koja rec prava mera za datu situaciju. Mnoge devojke to obozavaju.
A bezobrazni su interesantniji na trenutak...
Cini mi se, kada je naglasak na seksu, bolje prolaze bezobrazni, a u vezi koja traje duze, fini momci (i oni su nekad bezobrazni, kada su u dvoje sa devojkom, a devojki to imponira).
Fino bezobrazne... Wink

bravo ... to sam ja hteo da napisem ... pretekla si me ... aj dobro sad ... ko pre devojci ... ovo ono i to ...

hehhehe Smile))
Cini mi se, kada je naglasak na seksu, bolje prolaze bezobrazni,

Jesi li vodio evidenciju? statistiku? k'o ono na utakmici ... sutevi u okvir gola, crveni i zuti kartoni ...

qq i lele Smile))
Jesi li vodio evidenciju? statistiku?

PA celim zivotom prolazis putem raznih statistika...
Mene vise cene ozbiljne devojke, pa naravno, interesantnija mi je duga veza jer privlacim takav tip devojaka...

A volim samo fine...

Mada, udvoje obozavam biti fino bezobrazan...
Smile)))))))
qq i lele Smile))

Definisi bezobrazluk ... u ovom slucaju ...

PA celim zivotom prolazis putem raznih statistika...

Paz' sad ovo ... moz' da se desi da nesto sto ja uradim upadne u neku statisticku obradu, ali ... ja nekako gledam da ih ne mucim mnogo ... sto da racunaju ... nek' vode statisticke podatke na nekom drugom ...

Ja gledam svoja posla, a ako neko 'otje da gura nos u moja posla, moz' da dobije po istom ... onako ... nonsalantno ...

Ja sam pitao za tacno odredjenu stvar. Da ili ne, ili si to napisao, onako, od oka?
Ne volim ni previse fine, a ni previse bezobrazne.
Zlatna sredina.. Smile
Preferiram fine... Ipak bezobrazan uvek i savo moze biti, a fin i ne tako lako... Smile
`el sam ja fini ili bRezobrazan, ajd sad...
`el sam ja fini ili obrEzan, ajd sad...

STA ZNAM JA KOJI SI? NE SAM TI GLEDALA!
da li devojke vise vole bezobrazne ili fine momke?

Ko pita devojke.

Njihovo je da ćutu i da slušaju.
Bila tema...

Ponovo, ne hvala. Sta jos ima na jelovniku ?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:20 pm.