Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

8) Koja kola vozite?

Ovih dana sam se `bachio` u neka razmishljanja da promenim auto, ali sam u dilemi shta i kako. Najradije bih u uzeo neka raspona starosti od 4 - 5 godina u rasponu vrednosti od 5.000,00 - 8.000,00 evritja...
Svaka prepOruka, savet ili sugestija u tom smislu bi dobro doshli.

Poshto pretpostavljam da se nashe chlanice u sve to mnogo i ne razuMeju, njih bi posebno pitao, kOlko im je uopshte bitno pri odlucivanju o tome da li ce prihvatiti udvaranje nekog mushkarca, kakav i koji automobil vozi? El obratjaju uopshte paznju na to il im je ta okolnost potpuno nebitna?

Meni je bash danas edna prijateljica oNako u neobaveznom razgovoru napomenula da ni pod razno ne bi mogla da bude u emotivnoj vezi sa nekim kO nema dobar auto..., ili bar motor. tO me je pomalo zaintrigiralo da postavim ovU tEMu.
((http://www.fotorola.com/uploads/faed182253.jpg))

...Ljubav koja traje više od 10 godina... wink
Mozda cemo nekad imati put po kojem bi mogli da vozimo.
Mozda cemo nekad imati put po kojem bi mogli da vozimo.

Malo verovatno...... cry o putevima brine drzava twisted
Vozam jednog Tarzana...u savrsenom stanju...ne trosi puno...prva farba...delove nismo menjali...startan, brz, jak...cak i srecan bude kada ge neko "voza"...prosto iziskuje da ga vozis...

Aaaa mane su mu : ko zna koja sam vlasnica po redu i Necu ga registrovati... shock ...
Tantalu pa prošle god. si kupovO aFto!!! Šta će ti više wink :D
PoĆerala i noF aFto?!?!

Pa to nije u redu! winklol
Tiko bwe, nee ti ovo tema sta mislite o osobi iznad, di ti je predlog za aJuto,il barem el se i na koji primas? rolllol

SaS aJutom ne moz niki da me smuFa, samo da me zgazi.......mora da ima i jos ponesto startno i veliko da biK ja bila zadovOljEna! lol
Nis' Ti za pod aFto, Ti si za U AfTO...... Tonguelollol
Mislim da bih Te pustio da izaberes..... roll
ondaK na kaubu lol nego da te pitam nesto na pp lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:38 am.