Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

kaze covek:"odo' u Veneciju!" i ode, sa njom Smile

evo teme bez fudbala, teorija zavere, farme i ostalih latino-serija Tongue

nemo' mi se femkate i piskarate kojekakve posalice u pokusaju da negirate i sakrijete svoje male-velike Venecije, nego obrisite prasinu sa gondola i zaplovite winklol

sta bi vas "oborilo s nogu" da vam vas neko iz cista mira priredi?

i da znate, uopste nije ni smesno ni blam nesto lepo prizeljkivati i mastariti Smile
Aha. Smile I ja idem sutra u Veneciju. Smile
Prvo u Portorož, pa ondak brodom do Venecije. Tongue

A, sreda me bas, bas "oborila s nogu". Smile
E, sta sve je covek spreman da priredi. Smile
No, da mu ne kvarim reputaciju "opasnog" diva, bolje da cutim. Smile
I što baš u Veneciju.... tamo "boravim" poslednjih dana - čitam roman čija je radnja smeštena u Veneciju u 18. veku.....

Ja bi' Vozom od Moskve do Vladivostoka. roll To bi trebalo da je sada moguće (Vladivostok je godinama bio zatvoren za strance kao sedište ruske pacifičke flote). wink
I mi zelimo otici u Rusiju. Ja cekam, da me uFati za rucicu i povede na taj put. 8)

ko sme neka mi javi,vodim samo zenskace twisted
Milovanovicu, ti sve neke egzibicionisticke sportove upraznjavas lollol Sala mala, ali i opasna wink

Ja bih malo do Cariba i po moguctvu Sandals. Dosta bi mi bilo i nedelju dana, a posle nazad u "surovu stvarnost" Smilewink
Oborilo bi' me sa nogu da mi neko drag (moze i nedrag) pokloni haskija, crno-belog sa sivo-plavim-najlepšim ocima (ime sam mu vec smislila)!!!
To bi' me duuuugo drzalo "oborenu" shock
Da mi iz cista mira, nicim izazvan izmasira stopala, a da ne moram da placam, i da nisam trudna... rollroll
I tad sam oborena s nogu, moram da sam u horizontalnom polozaju za takvu neku bozanstvenu radnju....
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Jesi li u horizontali zato sto si oborena s' nogu, ili se iz tog polozaja najlakse izvode te bozanstvene radnje lollol ???
U svakom slucaju bi bila oborena.... lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Tema Vam je malo jača od kisele vode ali ajd sad'... Šta je tu je, jel... Nema tu sad ovo, ono...
Kad je Venecija u pitanju, ja bi' se držo svoga vesla... lollolwink
Tema Vam je malo jača od kisele vode ali ajd sad'... Šta je tu je, jel... Nema tu sad ovo, ono...
Kad je Venecija u pitanju, ja bi' se držo svoga vesla... lollolwink

A, kako Vi se zove to pice malo jace od kiselice...? Nekad bi' mi tako leglo lollollol ...
Pa onda kad se gondolijer narolja piva peva :

" O sole mio...
alaj sam se piva napio..."
Bruka... lollolloloops
ebo veneciju

Najzad si ubo 'de treba: toplo i vlazno.... winklollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:44 am.