Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ova godina je pocela sa cetvoro, a ostalo samo dvoje....
bas je tesko ulagati u kvalitet....
druzis se dvadeset pet godina snekim i oni umru...
umru...
sta sad sa narednom osobom?
da cekam dvadeset godina i sve sto ide uz to, pa da ga nazovem prijateljem ili odmah... a odmah nema...
ne mogu da se druzim u toj meri sa mladjom generacijom...razmenjivanje zivotnih iskustava je zanimljivo, ko ih ima...
a mozda ove nove generacije imaju odgovor...njima su svi prijatelji sa kojim su popili dva pica u kafani za istim stolom i znaju po jedan blam ovog drugog...
mozda da ozidam jos koji red blokova na tom zidu oko mene i mojih osecanja....nek se hebu...ko me ima ima...
voleo sam da se posavetujem sa prijateljima kad to situacija nalaze, a sad moram da razmisljam mnogo sire i poganije...
tesko se i opustiti bez prijatelja....
sve sto se mora nije tesko
...
svako jednom prodje...
...neko pre, neko kasnije...

proci ces i ti...

...sve ćeš češće biti kao na ostrvu (i bez obesnog Dunava) jbg tako to ide, neko guta svakojake gluposti od budala koje sreće, obraz mu kao đon i samo gleda kome se još nije zgadio dok drugi traže ono što se lagano gubi...

Bićeš ti sasvim dobro za dan-dva, malko mrgudniji nego pre ali i na to ćemo se navići... wink
...ebi ga, tako to ide: kad smo mladi, lako je za društvo...kako godine idu, sve manje društva, a sve teže sklopiti novo prijateljstvo...mislim da ima dosta i do nas samih: kad bi nove prijatelje prihvatali istim stavom, tolerancijom, razumjevanjem kao one stare, predškolske, školske prijatelje, bilo bi tu mnogo dobrih prijatelja...ali takvi smo da tim ranim prijateljima svašta oprostimo, zaboravimo...i upravo zato ta prijateljstva traju....a novim prijateljima ne opraštamo ni njegov vlastiti čir na želudcu...

wink
rum_punch(manki)live.com
Stvara se gore dobra ekipa,bolja nego dolje,ali ajde ima vremena i za njih
...osluskujem lepet Andjela,
znacu valjda da ih nadjem ja...

...Od proslosti je dusa napravljena...
...svi su Oni svojim prisustvom ucestvovali u Nasem Stvaranju, tako da Oni i dalje zive...boli njihovo odsustvo i tako ce biti dok nas bude...ali, verujem da ih ima u buducim pesmama, prisecanjima... bivsim fotografijama i uvek u srcu...a neciji glas, lik i Osmeh su stvari koje ce nas uvek boleti...jer nam Fale!

Kada bismo imali razumevanja za ljude oko nas kao za Sebe Same, Vise bismo Voleli i Ceo Svet!

"sve sto se mora nije tesko" - da nije tesko mi ovo ne bi' ni znali! Tesko je, BaS!
Uzasno je tesko!!!!
Batice, to se desava.

Dok si, nek' si.

To tako bude.

ajd sad polako
Nije tesko onima koji odlaze, vec onima koji ostaju......
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
Teski su to trenuci u zivotu. Vreme leci sve, ali tragovi uvek ostaju. Ponekad mi se cini da ce se ta osoba pojaviti, kao da je tu negde...samo nije u mogucnosti da je vidim.

Sta reci, Jajce, tesko je naci pravog prijatelja, a jos tezi je osecaj kad se izgubi.
kaže...

Ako se to može, onda je dobro...
Zasto je uvek tako,ne znam,ali tek kad nekog iznenada tako izgubimo tek tada shvatimo sta smo stvarno imali.JBG I to je zivot.
Oni koji su požurili da odu pre nas, nedostaju, ali nisu izgubljeni ako ih pamtimo....

Ja se sa svima "družim", polemišem, tražim savet.......
(http://www.youtube.com/watch?v=sCuSLDtZUiM)
nisam pogresio
...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:29 pm.