Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koliko treba vremena da prodje da bi dama prisla muskarcu??? :?: :?: :?: [/colorkakve su sanse naci devojku ili sex na jednu noc na ovom sajtu???
zavisi koliko e udaljen............Smile))
Jako malo, s obzirom da jedes nesto ukusno... lol
Salim se. Wink
Da bih shvatila o kakvoj je situaciji rec, moras malo vise da napises. Wink

P.S.: a, sto se seHa za jednu noc tice, sanse su skoro nikakve, jer smo sve ovdI manje-vise preko dana. lol
gospoja Zlica je malo tvrda na sVatanje, tako da moraš da produbiš temu............Smile))
Mozda si ti plavusha, al' ja sam ipak inTELEgentna piggy. lol
da znaš............. ja to prilaženje uVopšte nisam povezala sa seHom...............Smile))
Jako malo, s obzirom da jedes nesto ukusno... lol
Salim se. Wink
Da bih shvatila o kakvoj je situaciji rec, moras malo vise da napises. Wink

ovako stoji stvar hmm.... Ortakinja na ovom sajtu nemoze da zivi od tipova koji joj saju pozive poruke itd, ( sada znam kako je devojkama ovde, huuuhhh ima ljudi koji bas smaraju)

sto se onda devojke malo vise ne zainteresuju za tipove pa smaraju njih. mislim da ce to biti malo teze vecina zenske populacije na ovom sajtu traze bas ono sto i muskarci DEVOJKE!!!!

ovako stoji stvar hmm.... Ortakinja na ovom sajtu nemoze da zivi od tipova koji joj saju pozive poruke itd, ( sada znam kako je devojkama ovde, huuuhhh ima ljudi koji bas smaraju)

sto se onda devojke malo vise ne zainteresuju za tipove pa smaraju njih. mislim da ce to biti malo teze vecina zenske populacije na ovom sajtu traze bas ono sto i muskarci DEVOJKE!!!!

Ma, znam kako ta stvar stoji, nego te pitam zasto je ondaK ona na sajtu, ako joj smeta sto 'vako stoji stvar? 8)

Devojke ne umemo, da smaramo, kao sto to cine muskarci ovako virtuelno. Smile
Znas kako kazu: bog je stvori dve vrste ljudi, zene i ljude saS greskU. lol

P.S.: a, sto se seHa za jednu noc tice, sanse su skoro nikakve, jer smo sve ovdI manje-vise preko dana. lol

Bem ti...toga se nisam ni ja setio...da trazim seH za jedan dan... shockSmile
Idealne su šanse... dobro došao... dok ne osediš možda ti se i posreći... Tongue
a i ti? ovdI si došo da jedeš.................. aj šic u kuhinju...........Smile))
Tjuti Micojka, mozda se devojke primaju na mrvice kI ribe i ptice? lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:44 am.