Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko je trajala vasa najduza veza i da li vas je neka riba ili lik sjebala za narednih 5 godina
Tri godine, u biti, zivjeli smo zajedno. Ne mogu reci da mi je sjebao pet godina zivota, naprotiv. Mnogo sam ga voljela, bio je, i ostao posebna osoba u mom zivotu. Ustvari, jedina osoba koju sam zaista voljela. Tako da, reci cu da ga se rado sjecam i da sam ga tesko preboljela, a nikako da mi je sjebao , neke godine zivota. Wink)))))
a dok si se trudila da ga prebolis koliko je to trajalo?
a dok si se trudila da ga prebolis koliko je to trajalo?

Hmmm, dugo, jako dugo. Mislim, zivjela sam ja svoj zivot ( on je u drugom gradu ) dakle, nisam ga vidjala, sto je bila jedna olaksavajuca okolnost za mene. Ali, uvijek je imao svoje mjesto kod mene, u mislima. Mislim, vise sam bila srecna zbog tog osjecaja, nego sjebana. Zasluzio je on...to mjesto. Wink))))))
29 (dvadesetdevet) godina, i jos traje. I sve vreme mi pomaze u "sjebavanju" zivota, godinu za godinom Smile))
16 godina on mene, a sad ja 11 godina drugoga
Stara kineska poslovica veli: "Jedna se otegla, druga se protegla."
Nisam imala neku dugu vezu, a nije se pojavio decko koji mi je bas toliko zavrteo pamet da patim toliko za njim.

"Jedan ode, dodju dva." Wink)))))))))
'Oces da ti pricam o mojim vezama ? S*eban si ti zauvek braco. Idi bwe WC solja... fujjj.
za narednih 5 godina
`el ti stvarno mislish da sam ja toliko mator k`o ostali, a?
dajte bre neki savet sta da radim,bio sam sa ribom od osnovne skole 6 godina u vezi i sve je bilo do jaja,odjednom dosla mi je sa pricom kako se zaljubila i kako moramo da prestanemo da se vidjamo.ej posle 6 godina!
ej

nemo` ti meni eeeeeeeeeej!!!

dosla mi je sa pricom kako se zaljubila
kako je lepo biti zaljubljen........
odrasti ili prestani da zivis u svom svetu.
nisi pratio ponasanje svoje devojke da jesi to te ne bi iznanadilo.Bio bi spreman to je zivot ,nije sapun serija ,bice toga jos i sa jedne i sa druge strane.
mada ne zelim ja da bude ali...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:57 pm.