Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Brate imas vise opcija ,a ja cu ti neke predociti pa ti sam odluci!Da je molis ,da se ponizavas ,da po svaku cenu budes sa njom,da nadjes neku drugu devojku sto pre i da ti bar vreme prolazi tako sto ces muciti tu osobu sa kojom si twisted da pocnes da se drogiras,da pijes,da te nalaze na ulici rastavljenog od zivota twisted da je nadjes sa njenim sadasnjim mimkom i da ih likvidiras( ti odaberi nacin ja ne bih da zalazim u detalje) da napustis skolu,posao,studije,da pocnes da se kurvas :D da pocnes da se druzis sa sljamom ( ako se vec ne druzis) ili da je zaborazvis,pocnes da radis na sebi u svakom pogledu i da nadjes novu finu devojcicu sa kojom ce ti biti veoma lepo!Sve zavisi sta ti zelis od svega ovoga?A to koliko ce da traje taj odvratni osecaj napustenosti i izdaje,odbacenosti i tuge,mucnine i nesrece to sve opet zavisi od osobe do osobe!Kod mene je trajalo dve godine pa mi je sada sve to smesno i bez veze!Toliko dobrih i lepih zena prolazi pored tebe ,a ti to mozda i neprimecujes ali sam siguran da ces uskoro pronaci neku koja ce ti lizati raMe!Drz' se!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:21 pm.