Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svaki put kada se ulogujem na ovaj sajt (a nisam to činio odavno!), sve više i više me prepadne opcija "search" koja po "дифолту" nudi opciju od 18 do 34 godine!!! Ja ću još vrlo kratko biti u tom opsegu, a šta onda? Škart, staro gvožđe...? I ko je postavio tu i ostale granice? Da li smo budale ako ih poštujemo, ili smo budale ako ih ignorišemo? Zapravo, da li smo u svakom slučaju budale, ili ni u jednom slučaju to nismo?
Dobra noć...
Ti u stvari razmisljas o sebi, zar ne?
Ti u stvari razmisljas o sebi, zar ne?

A o kome drugom? wink
Znam da nije po pravilima dva posta za redom, ali štošta nije po pravilu. Još jedna nedoumica...
Gde su nestali neki meni dragi ljudi? zar sam toliko bio odsutan? cry
Svaki put kada se ulogujem na ovaj sajt (a nisam to činio odavno!), sve više i više me prepadne opcija "search" koja po "дифолту" nudi opciju od 18 do 34 godine!!! Ja ću još vrlo kratko biti u tom opsegu, a šta onda? Škart, staro gvožđe...?
Dobra noć...

Ne brini Prince... wink
Sajt je "pametniji" nego sto mislis.Meni u pretrazi izbaci opseg 18-45...Kad dodjem do gornje granice,postavice visu...
Tako cemo uvek ziveti u zabludi da nismo za staro gvozdje... :D
godine za pretrazivanje podesavas sam, zar ne?
meni na pr izbacuje 25 do 44.

muskarac od 34 je mlado (rekao bi neiskusno). lol
muskarac postize svoje pravo bice (snagu, karijeru, moc, sex. apetit i ostalo) od 35 do 40. ne brini nisi za staro gvozdje, a i glupo je plasiti se takvih stvari. zivot se mora poziveti ceo, korak po korak i uzivati u njemu.
Izbegavaj opciju '''search'' i nema nedoumica... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Svaki put kada se ulogujem na ovaj sajt (a nisam to činio odavno!), sve više i više me prepadne opcija "search" koja po "дифолту" nudi opciju od 18 do 34 godine!!! Ja ću još vrlo kratko biti u tom opsegu, a šta onda? Škart, staro gvožđe...? I ko je postavio tu i ostale granice? Da li smo budale ako ih poštujemo, ili smo budale ako ih ignorišemo? Zapravo, da li smo u svakom slučaju budale, ili ni u jednom slučaju to nismo?
Dobra noć...

Hahahaha, ebiga, ja cu jos malo biti "van dometa". lol
Pozur'te, jos malo pa nestalo. lollollol
jes, kroz nako zagađen vazduK ni domet ne mož se probie...........Smile))
ZatoJ nEje na odmet, da pozurU momci. lolTongue
kod njojzI e vazduK chiS bwe od Alpi! twisted
Ali dolazi do povremenog zagadZenja, kada mi dodZe poseta. lol
xaxaxaxaxaxaxa uze mi slovca iz prstići.............Smile))
Znas kako se kaze " sto manje znaš, manje te boli glava"... tebi bi najbolje bilo da ne trazis ( i onako ništa naći nećeš :-D )...neka trazi neko tebe lolrollshock

Kakvo staro gvozdje u 35? Tek tada ću početi da zivim...daj sebi priliku da stvarno napunis Ozbiljne godine i da Pravo Okekeljaviš a onda cu ti ja reci da si za staro gvozdje lol :D Tongue ...

Dobar ti dan Mali (zabrinuti) Prinče... lol
35 je najbolja godina za zenu!
:D :D :D

mada kod nekih tada se zaglavi brojac! lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:12 pm.