Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pozdrav Svim Momcima i Devojkama!! Smile
Pozdrav Svim Gospodinima i Gospodjama !! Smile

Narode ja sam ovde nov ....ALI STVARNO !! :D

Prvo ovako.oops
pozdrav jos jednom

Da vam odam jednu tajnu na pecetku posto neznam kako da pocnem roll

Mislio sam da se ne udruzim ovde .posto ja neidem po ovakim web stranicama....niti ikada cu .....( ali upravo sam sada ovde iz nikakvog razlogaSmile )

i za kraj se izvinjavam moderatoru/adminu ako sam kojim slucajem oprcio forum gde se ovo postavlja...ja sam ipak nov .
A ko je rekao da si stari clan?

Mozda ja......Davno Tongue
Narode ja sam ovde nov ....ALI STVARNO !!

ubedi me u taku, AL STVARNO!!!..........Smile))

Da vam odam jednu tajnu na pecetku posto neznam kako da pocnem roll

I dok ti skontas odakle da pocnes, trenutak za pocetak je vec pros'o...opusti se, udahni duboko, ne treba da odajes tajne, nemoj biti odan član, i ne obaziri se na Micu, ona je najveci skeptik ovde dobrodosao si... lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

i men me ubedi al ja sam blondyka AL STVARNO lollollollol
Janoooooooooo, voda te ubla........... pa di si mi ti?.............. AL STVARNO...........Smile))
kazi bwzo pu pu pu i mrdni se s mesta i da ne cuje Djavo, bem te znaEs li ti kolko voda ja prelazim dok ne doJdem do teB BWE! twisted
Pozdrav i tebi, Shiljo. Ne shvatih bas temu, ali ajde, svet ostaje na mladjima. lol 8)
8) Dobro ti nama došao Šiljo, al si mi sumLJiv odmah na početku, moRam da ti rEčem i zbog čega...

Ovu krilatiCu koju vidim posebno apostrofiraš "AL STVARNO" na forumu sam ja "vinuo" pa mi upade u terminologiju...

Dal je to namerno il slučajno vreme će pokazati, al da si pod nadzorom znaj da esi.

wink Dok se "stvar" ne razjasni...

A vi neki što sumLJate možda da je Šilja novi Tantalov nik..., e pa niE. Tantalu pored njegOvi edanast "živih" nikova nije potreban i dvanEsti, bar zasad...

i men me ubedi al ja sam blondyka AL STVARNO lollollollol

Mogu ti reći Džejn da mi posebno nedostaješ, otkako te nema.

Vrći se S to letovanje što pre, inače će nam forum "ugasi" načisto. El kad tebe nema i ja gubim inspiraciju, a to ti je onda gotova prOpas...
8) Dobro ti nama došao Šiljo, al si mi sumLJiv odmah na početku, moRam da ti rEčem i zbog čega...

Ovu krilatiCu koju vidim posebno apostrofiraš "AL STVARNO" na forumu sam ja "vinuo" pa mi upade u terminologiju...

Dal je to namerno il slučajno vreme će pokazati, al da si pod nadzorom znaj da esi.

wink Dok se "stvar" ne razjasni...

A vi neki što sumLJate možda da je Šilja novi Tantalov nik..., e pa niE. Tantalu pored njegOvi edanast "živih" nikova nije potreban i dvanEsti, bar zasad...

Svatam ja to da sam sumnjiv i to odmah .... ^_^
ja sam mlada i jos nevesta pa d' priupitam, el ti M. Prnjavor odmak na Zlatibor el sam ja pogresno nesto procituvala u buMkvar? roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:25 am.