Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako podnosite ove vrucine? Da li problem resavate klima uredjajem ili se brckate u "lavoru"?

Za mene je svaka temperatura iznad 30 stepeni katastrofa, a ove od 36 i da ne govorim. Bazeni prepuni ne mili mi se da odem, Ada isto tako, vikendicu nemam, a da otputujem, negde van grada, ne mogu, jer imam neke obaveze.

Sanjam more, ali ne nase "More"

wink 8)

((http://www.fotorola.com/uploads/3a77ca34e3.jpg))

O more.......
Jos se sjecam onih dana
Kad si nasa tjela
Milovalo pjenom tvojih vala
Tad smo djeca bili mi
I jos nismo znali
Sto nam nosis ti
A s' pjesmom i mirisom tvojim
Radjala se ljubav nasa
I zato ti more hvala.
Kako podnosim............ dovoljno mi da pomislim na one zimske minuse i meni lepo i na ovi +35....................Smile))
Ti znas da zivis. Meni ova "ulepljenost" stvara nervozu. Neispavana sam, ma ni klima ne pomaze.
Na poslu mi je prijatna temperatura, na ovoj strani gde mi je kancelarija, sunce predje tek oko 14:00h, a da napomenem da se nalazim na nekoliko metara od reke Drine koja je brza i ledena tako da uvek cirkulise prijatan vazduh.
Kuci je isto tako podnosljivo, jer mi je kuca izmedju drveća (a nije u sumi) vec imam hladovinu od dve velike stare jabuke i jedne kruske, u dvoristu decica imaju bazencic, pa povremeno brcnem nogice, i sve je tako dok ne padne sparna noc, kad se sva toplota od zidova uvuce u kucu, e tad napravim promaju, pootvaram sve prozore jer nemam klimu, ali u svakom slucaju vise volim leto i vreline nego one hladne i dosadne zime pogotovu u ovim krajevima kad se temperatura spusti i ispod 20 stepeni. roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Znala sam da me zbor nečega privalačiš.............Smile))
Toplota e u pitanje..........Smile))

ni ja ne ljubm zimu, fuj
Znala sam da me zbor nečega privalačiš.............Smile))
Toplota e u pitanje..........Smile))

Samo?! Unhappy

Mislila sam da je zbog mnogo dubljih emotivno-sentimentalnih razloga, ipak smo dve godine u shemi...imas hladno srce Mico...nema leta koje ce ga otopiti...al ja te i dalje volim iako si COOL zena...pa nek kaze Gabrijel da sam sebicna, da ga cujem... lollol
nemo se praviš, za te dublje odavno znaš............Smile))
MislEm da je najboljSHe otici kod MicojkU u parkic, dok ona purnja razlac\divati se leMpezom i piti ladni caj od nane (nemO mi sad neki prepravljU od babe, neE neg od nane).......caj oMbavezno poneti od kuce jer kod MicU ima samo topli ledeni caj 8) lol

P.S. Mico mlogo te volem i ne moz mi nista lol
Evo, kako podnosim.
JutrosKE sam zakasnila na posao cela dva sata. lol
Da me neko nije probudio telefonom, ne bih jos ni ustala. Ovo mi se nije desilo vec godinama. lol
MislEm da je najboljSHe otici kod MicojkU u parkic, dok ona purnja razlac\divati se leMpezom i piti ladni caj od nane (nemO mi sad neki prepravljU od babe, neE neg od nane).......caj oMbavezno poneti od kuce jer kod MicU ima samo topli ledeni caj 8) lol

P.S. Mico mlogo te volem i ne moz mi nista lol

sam znala da će dođeš, zatoJ sam ga i podgrejala....... taj ledeni čaj............. neću mi se preladiš, pa ondak ja da te vodam kod raznorazni dr Krkalići................Smile))

taj doktor je cenjen u nas, nego ima ednu manu, krajnici pregledava ozdo..............Smile))

taj doktor ima ednu manu, krajnici pregledava ozdo..............Smile))

Ja tu ne vidim manu...zakazi mi preko veze jedan temeljiti pregled.... lollol
Ja sam doktor za ti pregledi. Uza specijalizacija - dubinski pregledi, pa kome treba , tu sam.
A za vrucinu imam lek , znojimo se zajedno. Smilelol 8)
Nista od saveta. Vidim ja da ni vi ne znate sta cete sa sobom lol
shock nije valjda da ti na to izgledamo?.............Smile))
Ma, vrucina mi je pomutila razum roll Ja o vama sve najlepse, zato i postavih pitanje lolwink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:24 pm.