Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

E ovako. Stalno slusamo pricu o tome kako "prava ljubav" dodje jednom u zivotu. Sta mislite jeli to istina ? Koliko puta ste rekli da vam je ljubav prava, pa onda rekli pu pu nevazi zeznuo sam se nije to bila ona prava ljubav. Dali je istina da covek voli samo jednom iskreno u zivotu i to onu pravu ljubav ?
Ne postoji samo jedna prava ljubav, sve su prave samo nam se desavaju u razlicito vreme pa ih tako i dozivljavamo. Kada se zaljubis u nekog slepo sa 15-16 godina mislis da je to kraj sveta, pa za 10-ak godina sazris i posmatras stvari na neki drugi nacin, pa drugacije i volis. Za jos 10 godina si potpuno sazreo, sa dosta zivotnog iskustva, a i prelezao si sve ljubavne bolesti, pa vidis i drugi smisao svega... Naravno, mislim na istinsku ljubav, ne na trenutne zanesenosti, kao na primer moja poznanica koja se na svakih mesec dana "smrtno" zaljubljuje i expresno odljubljuje lol
E ovako. Stalno slusamo pricu o tome kako "prava ljubav" dodje jednom u zivotu. Sta mislite jeli to istina ? Koliko puta ste rekli da vam je ljubav prava, pa onda rekli pu pu nevazi zeznuo sam se nije to bila ona prava ljubav. Dali(da li) je istina da covek voli samo jednom iskreno u zivotu i to onu pravu ljubav ?

Da, istina je, čovek samo jednom u životu zaista voli i to sebe!
A sa kim ti to STALNO slušaš? Valda činiš još nešto u životu?
volim da mi srce zaigra...i dan danas...
...
samo jednom se ljubi...

ako me zivot bude prosvetlio, javit cu ti!
volim da mi srce zaigra...i dan danas...

mmmmmmmm a tek oni liftovi u stomaku............... il je to od loše 'rane?..........Smile))
Samo jednom se ljubi
Sve je otalo praksa .
peva Ivo Robic 8)
...lako bih ja na ovo odgovorio kad bi znao šta je prava ljubav...kad bih znao, a priori, ne vidim razloga da se samo jednom desi, desiće se svaki put kad se slože kockice...samo, i meni se čini, kao što Julius reče, da se kockice stalno mijenjaju...

...ipak sam skloniji razmišljanju na drugačiji način, a ne na preovlađujući romantičarsko-utopistički: prava ljubav je moguća uvijek kad prihvatimo partnera onakvim kakav je...e, tu je već vjerovatno da samo jednom u životu sretnemo osobu koja nam najviše odgovara,...e sad, kad bi moglo da sa jednom zHeMskom živim nekoliko godina, da vidim je li to prava ljubav, pa onda sa drugom, a da ovu ostavim negdje u rezervu, pa sa sljedećom...i na kraju bih bar od tih neminovno ograničenih pokušaja mogao izabrati najpribližniju pravu ljubav... lollollol ...ljudi, manite se ćorava posla ispraznog filozofiranja, već živite život s onim s kim ste i gledajte da vam bude što ljepše... 8)
rum_punch(manki)live.com
Jos uvek trazim svoju idealnu ljubav, koja ce me povesti u sretniju buducnost, a u sehu mi ostvarivati sve moje zelje kod kuce. Jedva cekam da se skinem sa sajtova za upoznavanje, ali ne ide.... A vec sam spremio kofer i spakovao srce, samo cekam poziv.
Prijatelju , vrati srce na njegovo mesto, odlozi kofer u plarar , i sa rukama u djepu kreni bilo gde, sto dalje od sajtova , ovakih.Ovde za te stvari nema leba , samo zajebancija i zajebancija.Poz. cryUnhappy
E ovako. Stalno slusamo pricu o tome kako "prava ljubav" dodje jednom u zivotu. Sta mislite jeli to istina ? Koliko puta ste rekli da vam je ljubav prava, pa onda rekli pu pu nevazi zeznuo sam se nije to bila ona prava ljubav. Dali(da li) je istina da covek voli samo jednom iskreno u zivotu i to onu pravu ljubav ?

Da, istina je, čovek samo jednom u životu zaista voli i to sebe!
A sa kim ti to STALNO slušaš? Valda činiš još nešto u životu?

Govorila sam uopsteno, a ti trazis dlaku u jajetu
...

Jaje nije samo dlakavo, jer ako ipak jos malo potrazis - videces i da je bajato.

wink

Toliko o Slobodi O(d)govaranja.
E ovako. Stalno slusamo pricu o tome kako "prava ljubav" dodje jednom u zivotu. Sta mislite jeli to istina ? Koliko puta ste rekli da vam je ljubav prava, pa onda rekli pu pu nevazi zeznuo sam se nije to bila ona prava ljubav. Dali je istina da covek voli samo jednom iskreno u zivotu i to onu pravu ljubav ?
8) covek voli onoliko puta koliko se zalubi. svako ko se zaljubi zeli da bude voljen ali to nenadje pa se muci to onda predje u agoniju i trazi novu ljubav.
Prava ljubav se samo jednom desi, ostalo su blede kopije !
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:11 pm.