Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Citajuci forum, kroz glavu mi prodje pitanje, koliko Vas zaista procita sve one duboke i duge postove (teme) na forumu, koji je prvenstveno zamisljen kao mesto zabave.

Koliko ste skloni ljudima, koji pricaju ali zapravo ne komuniciraju sa vama, jer ih iskreno receno vase misljenje ne zanima, niti vas slusaju.

Da li mozemo tu govoriti o necijem osecaju superiornosti?

Da li ljudi s vremenom pocinju, da izbegavaju one koji na svaki nacin pokusavaju "usaditi" svoj nacin razmisljanja?

Ovo nije nista licno samo jedno moje razmisljanje uz prvu jutranju kafu. Wink Biti svoj je ok ali usamljenost ume biti gadna stvar. Wink

Dobar jutar svima. Smile
iiii, bwe! ti razmisljas uz prvu kafu?! nEsi ti plaFusa! lolwink

ps. ne citam postove duze od 3 reda (ukljucujuci svoje lol )

pps. eFentualno preskacem redove tako da o5 svedem na 3 8) lol
e, pa vidi lampice:

ljudi ovde primarno upraznjavaju dve potrebe:
1. emitiranje sopstvene licnosti. ljudi imaju potrebu da ih slusaju, da se bakcu njime. dobar lekar, advokat, majstor, sluzbenik i covek nije onaj koji samo zna struku, vec onaj koji ce da poprica sa ljudima, koji ce im saslusati brige, misli i probleme.
2. ljudi se obracaju i uzimaju u obzi samo one osobe sa kojima zele imati nesto (paznju, seks, druzenje, itd, itd...)

Prema tome nesto se cita, nesto se ne cita a zavisi i od iskustva i od ozbiljnosti coveka. Pri tome ne zelim idealizovati postovaoce do nebesa, ne pada mi na pamet da ih sledim a svojim pricama tezim sluditi one koje mogu. Net je poligon eksperimenata uticaja nad drugim ljudima.

wink
Smetalice, cim si pre mene odgovorila, znaci da nisi sve procitala... lol
Zlico, dobar jutar i tebi, a ja volim da citam, i ne volim ljude koji misle da svi trebaju da misle poput njih, ja volim razlike, jer da svi misle kao ja, ne bih imala s kim da diskutujem, a ja sam uvek za dijalog, pa bez njega nema svadje... lollollollol

Predjoh u šesti red, smetalica nece da me cita... lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
ja te citam!

pise DANGER...

los sam citac, moram prstima da vorim red!

winkwinkwink
Tonguelol

Neno, sporo preskaces redove lol

ne smeta mi tudje pisanje. uvek mogu, ali ne moram da procitam i sve je ok dok neko ne pocne da spamuje ostale wink
čitam po nekoliko puta, jer mi teško ulazi u glavu............Smile))
ljudi se obracaju i uzimaju u obzi samo one osobe sa kojima zele imati nesto (paznju, seks, druzenje, itd, itd...)
Ono sto mi smeta je previse nerealnih profila, sa neistinitim podacima, laznim slikama likovima iz viceva i maste, bez regije ili mesta boravka. Kad u profilu pise prijateljstvo se trazi, onda sta to znaci? online anonimno caskanje, ili upoznavanje koje ima za cilj prijatelja u zivotu, za susrete, pozive na izlazak, zajednicki posao, rodjendanske kolace.... Zar cemo do veka biti samo avatari i iskice od misli za kompjuterima, zasto odvajamo realan zivot od ovoga gde se kao trazimo, a izgleda da se mnogi i ne raze.mada provode i previse vremena za sajtom, kad se postuje od jutra do mraka, onda to valjda izrazava neku ljudsku potrebu neki vapaj za prisnoscu...
izgleda da sam ti juce stavio greskom od 120 w sijalicu...

javljaju ti se ideje
Do usamljenosti dolazi zbog nemogucnosti uklapanja.

Meni ni jedna tema ne smeta. Citam ono sto me interesuje i pisem tamo gde zelim.
Volim nase forumase, jer imaju duha. Naravno ne svi.

Pišem nekoliko puta, jer mi teško izlazi iz glave?! ............... lol

E, a kojim putem? rolllol

p.s.

Nerviraju me pametovanja... pogotovo bez aduta... micine tri tačke često vrede više nego desetine tuđih tema...

I ona, ne znajući to, nekada i sa 16 tačaka nas počasti u samo ednom postu...

JeeeeeeeeeeEEEEEEEEeeeeeeEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeee !!!!!!!
..nikad se ne zna gdje će iskrsnuti koja provala koja te obori sa stolice.. mrgreen

(cek, šta ono bi tema.. :?: :? )
aha.. ja, ti ljudi.. na forumima..
pa, najbolje je kad ima puno ljudi na forumu. :D
(hm, sta jos da napisem.. )
citam pretezno sve kad vec dodjem na temu (priznajem da Asocijacije nisam bas do kraja iscitao.. Tongue ), a ak mi bas nesto ide na nerve onda se prebacim mod zvani "smetalica" mrgreen
i - mirna bosna mrgreen
Citam dok je tekst zanimljiv, a kad vise nije, onda odem na neku temu vezanu za sex. Tamo uglavnom nema dugackih postova lollol
ljudi se obracaju i uzimaju u obzi samo one osobe sa kojima zele imati nesto (paznju, seks, druzenje, itd, itd...)
Ono sto mi smeta je previse nerealnih profila, sa neistinitim podacima, laznim slikama likovima iz viceva i maste, bez regije ili mesta boravka. Kad u profilu pise prijateljstvo se trazi, onda sta to znaci? online anonimno caskanje, ili upoznavanje koje ima za cilj prijatelja u zivotu, za susrete, pozive na izlazak, zajednicki posao, rodjendanske kolace.... Zar cemo do veka biti samo avatari i iskice od misli za kompjuterima, zasto odvajamo realan zivot od ovoga gde se kao trazimo, a izgleda da se mnogi i ne raze.mada provode i previse vremena za sajtom, kad se postuje od jutra do mraka, onda to valjda izrazava neku ljudsku potrebu neki vapaj za prisnoscu...

definitivno ima raje koja su na forumima ili na nekim stranicama iskljucivo radi online druzenja, i to je ok. Naravno nek svak sebe zapita da li previse vremena provodi za compom, ili da li mu je internet preveliki nadomjestak za real-life.
Sto se mene tice, meni treba dosta real, i pomalo cyber - pa si to pokusavam nagoditi. (nekad nekog pozovem da se druzimo u real, pa ak hoce cool, ak nece opet cool..)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:12 pm.