Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Solidan staz, je iza mene po pitanju sexa, ali najlonke su me oduvek i jos uvek me strasno privlace, otuda i ideja, da i ja pokusam da ih navucem na sebe u toku sexa sa suprugom. Osecaj je, barem meni, sjajan i uzivamo oboje ( tvrdim ) u tome.
Zele obih, da cujem i Vase misljenje o tome, kao i Vase misljenje o najlonkama u toku sexa. Smatram, da zenama dizu samopouzdanje, a da ih muskarci prizeljkuju skoro uvek u toku sexa, sa svojom partnerkom.
lollollol

Da si rek'o vunene carape, nekako bih i shvatio, to je da se bolje o'pres, al' ovo ...

lollollol
Navalio Mujo da kresne Fatu, a ova se neckala, neckala, pa na kraju nekako pristala.

Kad bi ono glavno, Mujo nikako da pocne da radi posla, sve da ubaci pa nikako, ali uporan pa navalio i nekako uspe, a onda Mujo zacudjeno povika: "Joj Fato, sto ne rece da si nevina?"

A na to ce Fata : "Da sam znala da mores sta uraditi skinula bih ja hulahopke."

lollollol
Najlonke mi jos nisu pale na pamet roll

Mozda, samo bilo bi dobro da imaju rupu, da ne prodje k'o sa Mujom lollollol

Doduse, nekome bi trebale i dve rupe IN-OUT winklollollol

Ili 2in1 lollollol
huuu, izem ti najlonke...
dok je bivalo na njenim nogama, uvek su me grdili kad sam slucajno cepao...

medjutim najlonke su ipak odlicna stvar!
kad krecis, mozes da ocedis farbu sa njima, a dobre su i da pomocu njih prospes Pantakan na krompir protiv prugastih buba.
ali da su dobre za seks, jos nisam cuo...
:?
a dobre su i da pomocu njih prospes Pantakan na krompir protiv prugastih buba. :?

A od koliko dena likre moraju da budu za te rabote? lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
A jel su i one dobre za krecenje?...ne verujem da u njima mož da se raskrecis... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
. . .
Zele obih, da cujem i Vase misljenje o tome, kao i Vase misljenje o najlonkama u toku sexa . . .

De gustibus . . .

. . . a nije li "malo" vrućina? lol
Najlonke mi jos nisu pale na pamet roll

Mozda, samo bilo bi dobro da imaju rupu, da ne prodje ko sa Mujom lollollol

Doduse, nekome bi trebale i dve rupe IN-OUT winklollollol

Ili 2in1 lollollol

E ma ti bi trebao da obučeš te najlonke... lollollol Si shvatio poentu postavljača lollollolwink
Pa nisam ni ja baš siguran da sam shvatio poentu. roll

. . . mada . . . koliko pamtim neki su izlečili nedovoljnu aktivnost/pokretljivost partnera tako što su u najlonke ubacili poneku buvu. lol
Nije loša logika, ali to važi jedino ako je buva hitra... pa menja poziciju... wink
Radovan bi rek'o...

((http://www.fotorola.com/uploads/5eda4af11b.jpg))

Baci oko na profil postavljača teme... winklollol
Nije loša logika, ali to važi jedino ako je buva hitra... pa menja poziciju... wink

Kad' smo kod logike . . . mož' i više komada. wink
Podržavam kao ideju, ako je već kontraCepcija obavezna bolje to nego quRton.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:19 am.