Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Pitam se sto si ti veceras dosla u klub Svez Nigrutin zeli tvoju guzu, ne da bude drug Jedan dobar krug u daciji, i necu biti grub Svaricemo buksnu, jer vratio sam dug Al kod nje ista spika, udaram u (zub???) Reko idi bezi kuci, tamo Mali Mokri Lug Ovakve situacije sve manje su mi jasnije Iskulirala kuliranje, a vlazne su joj gacice Pozovi bar jedanput da te Svezi savije Spavaces do podne kao nikad ranije Strouberi banana, ukus glavije "Ja volim decake sto ziljavije" Cirnuh par koktela, u glavi mi se manta Ne moramo nista, vidim da ti je zlatna Idi djuskaj dalje, sejk jo guza kanta A ja cu da se navarim i da cirkam fanta Kuliro sam ko bednik tako ispred sanka Prisla mi je riba san, a kao secer slatka Skapirala je pricu, prihvatila je temu U daciji smo svarili djokosevu semu A lizo sam joj pickicu, da se steka nema cemu Kasnije smo kuci potrosili svu kremu Noc kakva treba, dok u sobi zika gruva A ona sto sam startovo i dalje djuska suva I dalje djuska suva, i dalje djuska suva Refren: Kraj jezeraaaaaaaa uplakanaaaaaa A veverica suva ostalaaaaaaaaaa - IJAO Kraj jezeraaaaaaaa uplakanaaaaaa A veverica suva ostalaaaaaaaaaa - IJAO twistedTongueTongueTonguelol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:03 pm.