Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mnogo puta cujem svoje prijatelje, kako recimo jedu dve totalno suprotne stvari (bar za mene) zajedno.

Da vas cujem, koje su za vas "nemoguce" kombinacije? Ne mora to biti samo hrana, moze biti i kod odevanja, boje recimo, itd.?
Koje dve stvari nikako ne mozete da "svarite" zajedno? lol

Da li postoji neka kombinacija koju recimo vi volite, a da vas drugi gledaju, k'o da ste pali s' Marsa?
nase bake su jele punjene paprike, zasecerene!
takodje su za uzinu jele hleb sa grozdjem ili jabukom.
Meni recimo nikako ne ide pasteta i marmelada. Ja ne znam, da li je ljudima osecaj za ukus otkazao ili jednostavno uzivaju u tome. lol

Moje drugarice i ja ponekad volimo, da stavimo u sendvic i malo cipsa, cisto da hrska. loloops

Ne volim meso sa ananasom, to mi nekako nije po ukusu. Ali obozavam sir i dinju zajedno. Smile
Navike u jelu idu iz detinjstva, kako su nas ucile mame i bake. Znam da sam jedno jutro otisla kod drugarice, a ona jede przenice sa secerom i dzemom. U mojoj kuci su se jele sa sirom, jogurtom i sl. lol Bila sam zapanjena, pitaju me ljudi da li hocu przenicu, a ja odbijem, jer sam mislila da moram da jedem sa dzemom. Ima tu jos takvih stvari, ali da ne davim.
Ipak, treba probati sve, pa onda komentarisati o ukusu doticne kombinacije.

Sto se tice garderobe, e, tu je vec drugi ukus u pitanju. Naravno da ima stvari koje nikad ne bih obluka i kombinovala, ali o tome ne bih, jer o ukusima se ne diskutuje i mozda bih nekog povredila ko bas to nosi.
razni sirevi su odlicni sa dinjom, ribizlom, grozdjem ili jabukom...

pecena patka saa breskvom je pravi specijalitet, kao i svinjsko pecenje sa kompotom!

jako mi je lose sir sa cokoladom (moze se kupiti preko grane), kao i Milkina cokolada sa ljutom paprikom.
na koju granu misliš?...............Smile))
evo ja gledam u jednu kroz prozor..........Smile))
Mislim, da komentare ne smemo shvacati licno, jer svako iznosi svoj "licni" stav.
Sto se oblacenja tice, ja sam nekako vise privrzena "italijanskom" nacinu odevanja i da to bude "estetski" upakovano, a nikako nisam za sto vise "gole koze". Wink
Ako zena nosi suknjicu, gore treba biti zatvorenija, a ako nosi pantalone, gore moze biti malo "slobodnija". lol
na +četres da budem zatvorena......... šta ti je tebe, lampice?..........Smile))
Bem ti radno mesto, koje nema klimu. lol
Eto, i to mi je "no go" kombinacija. lol
ima klimu, al i nju metem na +četres..................Smile))
moram imam opravdanje za golotinju.........Smile))
na koju granu misliš?...............Smile))
evo ja gledam u jednu kroz prozor..........Smile))

na ovu tu 3 km od mene... sto se cuva robotima i kamerama i svasta necim...
ne idu velike sise i male okice
ne idu velike sise i male okice

a velike i krupne?.............Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:11 am.