Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo me veoma zanima.
Koliko cesto u toku godine odete na neki pregled kod lekara, bilo s razlogom bilo iz ciste predostroznosti?

Ja recimo ne odem nikako... roll Pre tri godine sam poslednji put otisla, i to drugarica me naterala, da uradim papa test...inace sve simptome sama lecim.
Znam da ovo nije dobro, ali iskreno, mene je strah da odem kod doktora...kako vi resavate neke tegobice? roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
kad god sam odlazio lekaru, potrosio sam vise radnih dana, gomilu para da na kraju ne bi dobio prakticno nista...
sada odlazim samo na hirurske intervencije, a srecom retko ima potrebe za to...
za ostalo se snalazim kako znam i umem... srecom nase apoteke jos izdaju lekove i bez recepata, pa pitam apotekara za savet...

spreman sam potrositi i vece pare na lekare, ali u privatnoj reziji i na mestu gde me ne foliraju samo da iscede novac. takve lekare jos nisam pronasao...
e ti baš voleš kad se ja brukam
će kažete sam sišla s neku planinu, al aj da ovoga puta ću ozbiljno odgovorim

trudna ja i umoljavam onu sestru da mi iz jednog Doma zdravalja /nije Sopot/ primi karton u taj dotični DZ........ ona kao puni su, ma prepuni su, al ajd pošto sam trudna će mi usliši molbu.
I tako oni meni kao iz jednog u drugi putem pošte prebacili...........Smile))

i nakanim se ja posle NEKOG vremena da odem i pitam el mi karton stigo.......... dakle, dođem na šalter i onu ljubaznu tetu u belom priupitam este li možda dobili moj karton, pita ona men za lični podaci, ja reknem, kaže kad ste vi tražili da vam se karton prebaci, ja naravno mrtva ladan odgovorim pa pre jedno četiri godine.......... samo me pogledala i ona i njojzine koleginice i padoše od smeha.................. ja u čudu, šta e sad?

el treba da reknem da se mojemu kartonu svaki trag izgubio

ovo se odnosilo na opštu praksu.......... a ono drugo posećivam redovno, msm psihijatre, psiholoZe i tako te...........Smile))
i nemo nenko više vako ozbiljne teme
čim me spopane stra ja se raspišem.................Smile))
A, 'el nEsu one ljubazne tete na salteru obicno u plavom? shock

Jedva sam ukapirala sta si 'tela da ka'es... 8)
u plavom su one tete što čiste wc

a viš, njih nisam pitala za karton...............Smile))
Mozda se nekome otisnule tvoje diJagnoze na zadnjici. lol
xaxaxaxaxaxaxaxa
kriza nas ubi.................Smile))

trudna ja i umoljavam onu sestru da mi iz jednog Doma zdravalja /nije Sopot/ primi karton u taj dotični DZ........

i nakanim se ja posle NEKOG vremena da odem i pitam el mi karton stigo.......... dakle, dođem na šalter i onu ljubaznu tetu u belom priupitam este li možda dobili moj karton, pita ona men za lični podaci, ja reknem, kaže kad ste vi tražili da vam se karton prebaci, ja naravno mrtva ladan odgovorim pa pre jedno četiri godine.......... samo me pogledala i ona i njojzine koleginice i padoše od smeha.................. ja u čudu, šta e sad?

Ako sam dobro shvatio bila si trudna najmanje 4 godine? roll
Micika k'o Georgina iz "Radovana III" lol
vijam invalidsku penziju...
fini su svi u belom...a pun qrac mi je svijuh, a pogotovo tomice... i sistema zdrastvene zastite...
...
Ovo je stvarno ozbiljna tema, ali kad je ovde ozbiljna tema bila sa ozbiljnom diskusijum?

Moram da budem ipak ozbiljna i da svima posavetujem da idu na jednogodisnju kontrolu iliti sistematski pregled. Nikako napamet koristiti lekove, to je "mac sa dve ostrice".
To treba da postane kao neka obaveza, a i duznost prema samom sebi. Koliko vodimo racuna o sebi tako ce nam i biti. Zato nemojte da vas mrzi, coveku se zivot promeni za sekundu.

trudna ja i umoljavam onu sestru da mi iz jednog Doma zdravalja /nije Sopot/ primi karton u taj dotični DZ........

Ako sam dobro shvatio bila si trudna najmanje 4 godine? roll

ma bre, toj sam pomenula samo da bi vi dočarala razlog zbog kog mi je dozvoljeno da upanem u novi DZ...........Smile))

a voćkocico, ću idme redovno na pregled čim pronađem karton............Smile))
Izvadi nov karton. Nemoj da se samo vadis na to. Sve se moze kad se hoce.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:13 am.