Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kazu " dok pricamo trajacemo"...........I zaista je tako. Razgovor resava sve ....... Ali zasto jednostavno nemamo snage reci neke stvari? Zasto uvek ostane nesto precutano? Nesto sto boli u dnu duse?

Da li ste i vi takvi ili jednostavno idete do srzi pa sta bude?

Jbg ja nemam snagu a rekla bi toliko toga .............
Blekice sto si se smracila?Ne volim kad si takva... Unhappy

Kazu da,ako bi svako govorio istinu i sve sto misli,ovaj svet bi prestao da postoji...mozda je to odgovor na tvoje pitanje... Unhappy
Lepo si rekao....mozda bi prestao da postoji
Zasto uvek ostane nesto precutano? Nesto sto boli u dnu duse?

kad me razjeda, nema da ostane u meni............... pljunem, pa ko s udavi, udavio se.................Smile))
I ja pljunem..... i za divno cudo zalepi se. lol
Veći deo ne izrečenog će biti zaboravljeno...

Otprilike toliko i vredi... wink

Odlaganjem ne resavamo probleme...ja sam od onih koji vole da saseku u korenu, ... i postujem ljude koji su sa mnom direktni, jer ako precutimo problem, samo postoji opasnost da nikad vise nemamo pravo da se vratimo na isti...ne daj na se, samo u se i poda se... winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile

Odlaganjem ne resavamo probleme...ja sam od onih koji vole da saseku u korenu, ... i postujem ljude koji su sa mnom direktni, jer ako precutimo problem, samo postoji opasnost da nikad vise nemamo pravo da se vratimo na isti...ne daj na se, samo u se i poda se... winkwink

ma, ne moze se uvijek biti direktan...
zamisli, odemo ti i ja na kaficu i ja ti odmah i direktno kazem sta zelim...
a ti meni samarcinu... roll

Direktne zene sam oduvek voleo i divio im se , samo nesto da dodam , treba ponekad pustiti i na se(be).
To je prijateljica zaboravila , a vrlo je bitno. 8)
Pa znamo na cemu smo, isto tako mozemo i da se foliramo, brojimo zvezde, i pisemo poeziju, a izmedju nas osta fluid ko kuca...samo ja okrenem ledja jer ne volim indirektnosti, a ti osta bez onoga sto si hteo + samarcina... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
[quote="nenkica"]Pa znamo na cemu smo, isto tako mozemo i da se foliramo, brojimo zvezde, i pisemo poeziju, a izmedju nas osta fluid ko kuca...samo ja okrenem ledja jer ne volim indirektnosti, a ti osta bez onoga sto si hteo + samarcina... lollollol[/quote
"Samarcinu " cu da prezivim , ali "ono" , nikako. 8)

ma, ne moze se uvijek biti direktan...
zamisli, odemo ti i ja na kaficu i ja ti odmah i direktno kazem sta zelim...
a ti meni samarcinu... roll

ništa čudno
dirketan ti, direktna i ona..............Smile))
Kazu " dok pricamo trajacemo"...........I zaista je tako. Razgovor resava sve ....... Ali zasto jednostavno nemamo snage reci neke stvari? Zasto uvek ostane nesto precutano? Nesto sto boli u dnu duse?

Jbg ja nemam snagu a rekla bi toliko toga .............

1. potpuno poverenje i nepostojanje tajni postoji samo u izuzetno malom broju veza, mada su upravo te veze savrsene, uz potpuno prihvatanje partnera.

2. mnogi zadrzavaju pravo da imaju tajne (verovatno kao garanciju neke /nepotrebne i glupe/ samostalnosti).
pogledas li teme o iskrenosti, videt ces da i vecina forumasa zeli da zivi na ovaj nacin...

Da te utesim, postojala je jedna jedina osoba koja je znala bas sve o meni. Cudno ali sa njom ni jedan dan nisam ziveo zajedno...

pa vidi, ako ti se dopadne malina kod ``komsije`` makar za jednu berbu, da li ces problem saseci u korenu time da ces reci partneru da bi volela napraviti izlet u taj malinjak, ili ces saseci sebe a time i lagati sebe, ili...

nije to tako prosto...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:45 am.