Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li postoje ovde osobe koje upraznjavaju neobavezan i diskretan sex,ja to obozavam i veoma sam iskusan u tome
Odgovor znas i sam! Smile Vecina je u tendu! Smile
Svi to hoce,a mastaju za pravom ljubavlju.
da li neko primecuje da je sad kao sramota traziti ljubav? kao svi su nesto samostalni, samozivi, samo hoce sex, samo slobodno, cool, opusteno..... o cemu se radi? Otvorite mi ociSmile
Nije sramota...svako normalan cezne za tim da bude iskreno u ljubavi (zaljubljen) i da to bude uzvraceno,ali to je retko,a nije sramota.]
Opusten sex ima drugaciju definiciju i on mu dodje neka vrsta zadovoljenja.
ti si jedini koji to priznajeSmile mislila sam da sam poslednji mohikanac koji masta o "prevazidjenom"Smile
ovo zasluzuje 10 bambija;-)
Nisi ti poslednji mohikanac i ljubav nije prevazidjena...prav ljubav je izuzetno retka,ali ja bih iskreno dao 30 ludih sexualnih odnosa(i tih tvojih 10 bambijaWink) za jednu PRAVU ljubav.Lako je skakti sa cveta na cet ali je tesko skrasiti se.
Kladim se da 90% ljudi (sto na ovom sajtu sto u real time varijanti) cezne za pravom ljubavlju.
zasto se onda svi foliraju?
Ne bih rekao da se iko folira...mislim da to svi zele...
ok zele, ali ne priznaju! pricaju o avionima kamionima, samostalnosti, neobaveznom sexu, sta god.......
pa citaj sta pisu za pocetak...
Ja to ovde nisam zakljucio...samo je naziv teme takav,a niko se nije izjasnio da samo to trazi a da ga za ljubav bas briga,zar ne?
onda ja pogresno tumacim, srecem pogresne ljude, citam pogresne novine...
nadji bolje drustvo....i batali skandal i svet...Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:41 am.