Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Zgrozena sam zbivanjem u Beogradu. Tolika koncentracija primitivizma i mrznje, prosto neverovatno za 21. vek. Sem toga, kamenovanje je bilo aktuelno vekovima ranije, a mi u sred Beograda kamenujemo ljude. Kamenje je pripremljeno i doneseno, smisljeno. Grozim se svega sto se zbilo. Dete sam beogradske kaldrme, odrasla u centru i sad u centru i ne mogu da opravdam ovakvo ponasanje. Koliko god bili protiv homoseksualaca i lezbejki, ovo nije nacin da im se suprostavi bilo ko. Skupila se gomila huligana, demolirala grad, povredjenih od kamenovanja shock ma uzas.

Videh i da je veliki broj forumasa bio protiv ove manifestacije. Da li ste zaista zeleli da ovako bude? Da li ste zaista zeleli da se kamenuje gay populacija? Da li ste zaista zeleli da se demolira nas Beograd? Da li vi uopste volite svoj grad Beograd?

Za mene je ovo sramota Beograda. Stidim se ponasanja odredjene grupe gradjana. Stidim se sto smo pokazali zelju za krvoprolicem. Protest je mogao da se pokaze i mirnim putem.

Tolika koncentracija mrznje i zla. Stidim se i zgrozena sam, ma sta vi mislili o meni posle ovog teksta.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:57 am.