Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ima, nego šta.......... da mi vrneš 100 evrići oma.........Smile))
ti vrnem???

pa zar toj nisi investirala u sigurni sex???
Ispostavilo se da to nije sigurna investicija...sad da vratis lepo, + kamata... lol lol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Kad cu ja ovdje biti moderator???
valjda sam zasluzio... 8)

djukela si vec?
...
djukela???? shock

mislim da bi i ona bolje napisala...
(http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/556276_323699114370062_609599047_n.jpg)

How many LIKES for this Amazing 3D Artwork ♥ .... wink
Ispostavilo se da to nije sigurna investicija...sad da vratis lepo, + kamata... lol lol

+ izdrzavanje + decji dodatak pa i nije joj to tako losa investicija lol

Ako budeš dobar, dažu ti juzer nejm i pasvord.... shock

Ako je mogao biter, možeš i ti...razlika izmedžu vas dvojice je minimalna...i u njegovu korist... lol lol
Kad si se (nazalost) vratio na forum, Biter te je ispravno okarakterisao... Ne mogu sad da nadjem taj post... Ja sam te branio ali sam kasnije shvatio da je Biter 100% u pravu... Svaka mu je zlatna, k'o iz Biblije... Tongue
Vidiš, razmišljate ko blizanci...a ti si očigledno na to ponosan. Lepo naš narod kaže...čega se pametan stidi... lol lol lol
Jadan taj punac (tast)!!! Za koga dade svoju bijelu vilu??! cry

lol lol lol lol
Vrlo interesantno, još jedna zajednička osobina sa biterom...obojica volite da kod drugih komentarišete stvari...u kojima ste sami više nego neuspešni. Kad bi se vas dvojica bavili sobom makar 20% od onog što bi trebalo...ne bi ni primećivali druge ljude. A možda bi vam to i malo pomoglo...da ne budete promašeni baš u svemu... lol lol lol
Vrlo interesantno, još jedna zajednička osobina sa biterom...obojica volite da kod drugih komentarišete stvari...u kojima ste sami više nego neuspešni. Kad bi se vas dvojica bavili sobom makar 20% od onog što bi trebalo...ne bi ni primećivali druge ljude. A možda bi vam to i malo pomoglo...da ne budete promašeni baš u svemu... lol lol lol

lol
((http://imageshack.us/a/img94/357/funnyfootballplayer2.jpg))

Verovatno u Nedelju, po svetome Živku Tongue lol lol lol
Dzoni
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:45 am.