Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Neko je rekao: " Jedino stvarno bogatstvo je bogatstvo duše, ostala dobra su podložna velikim gubicima..."

Taj ko je rekao lepo je i rekao. Bogatstvo duse ostaje do kraja zivota, sve ostalo je podlozno promeni.
Svako ima mladost, srednje doba i starost, znaci menja se, ali dusa je ista. Neko je bogat, nego manje bogat, dusa mu je ista i od duse zavisi njegovo zadovoljstvo. Bogat covek moze biti nezadovoljan, jer mu je dusa prazna, sirmah srecan jer je bogat u dusi...i tako, ima raznih primera.
U sustini, "Zdravlje nadmašuje sva materijalna dobra - zdrav siromah, zaista je srećniji od bolesnog kralja..."

Ovaj forum ima puno onih sa bogatom dusom i zato se mi zadrzavamo, vracamo, virimo, samo da i ne ostarimo ovde. lolwink Ma, neka i ostarimo, ali zdravlje da nas posluzi.
znam ja mnoge koji su prodali dusu a znam neke moji su dobru dusu pokvarili zarad para cry
Neko je rekao:... samo da i ne ostarimo ovde. lolwink Ma, neka i ostarimo, ali zdravlje da nas posluzi.

Jes, drKti ruka, a oko ne vidi shockshockshock zamisli tek onda nesporazuma
lollollol
Neko je rekao:... samo da i ne ostarimo ovde. lolwink Ma, neka i ostarimo, ali zdravlje da nas posluzi.

lollollol

ma i da napunimo te godine kad drhti ruka i oko ne vidi moramo se oslanjat na osecaj,mada je tesko promasit ....lavor Tonguelol auuu

Sejlore....ovo je za ljude sa dusom...Bjez` odavde lollollol
ZabolE me uvo za tuđu dramu, živim svoju priču.
lollollol

Tako je, Love. wink Kakve veze imaju lavor i dusa? shocklol
Vazno je da znas kad je u nosu, lol ako vec do tada ne znas da imas dusu. wink

lollollol

ma i da napunimo te godine kad drhti ruka i oko ne vidi moramo se oslanjat na osecaj,mada je tesko promasit ....lavor Tonguelol auuu

Sejlore....ovo je za ljude sa dusom...Bjez` odavde lollollol

ada u tim godinama kazu dodje ti dusa u nos..e dje boravi dok nedodje u nos ja neznam shock

Kad ti bude dosla u nos , zaznaces. 8)
Jock....tada nece nista da osjeti lollollol
[quote="sejlor"]e ne znam kako da pisem sad na ovu temu a da ne omasim istu? kad mi dodje dusa u nos onda ga pishaj quote]

shockshockshock
Mozda mu to i nece biti tesko . 8)
Mozda mu to i nece biti tesko . 8)

Slazem se. wink
ma ovdje treba imat dusu, a ti siromah co`ek lollollol
ja se ne salzem,bolje imat auto i kuce i paraaa i sve pride sto ide
dok covek moze,opet je doslo vreme da je bolje imat nego nemat
pa tako i sa zdravljem i svim ostalim djevojkama shock

"Zivim sjajno, mada imam i drugih neprijatnosti." lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:43 pm.