Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne zanima me... Ni da li su te voleli pre. Ni da li imaš gde i sa kim večeras spavati...Zanima me samo ovo što osećam...
Dacho, nekada i nije pametno ignorisati sve ostale faktore i biti fokusiran samo na svoja osecanja... Wink
Stooooooo? rollroll
(opusti se dok traje, i dok je tebi lepo, kad pocnu da se analiziraju faktori, onda nista od lepote poroka) wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Neka on uziva dok mu je lepo, ne kazem ja nista, ali preporucujem, da obavezno izvuce antenu za Fatanje signala. 8) Pogotovo, ako ta neka ima sa kim veceras da spava. Wink
Dacho, nekada i nije pametno ignorisati sve ostale faktore i biti fokusiran samo na svoja osecanja... Wink

Možda...Možda je to samo trenutak nadahnuća....
Neka on uziva dok mu je lepo, ne kazem ja nista, ali preporucujem, da obavezno izvuce antenu za Fatanje signala. 8) Pogotovo, ako ta neka ima sa kim veceras da spava. Wink

ne mogu da verujem da svaku temu pretvoriš u seH...............Smile))
A, sta ima tu seHualno, molicu lepo?
Vidi ti ovo nashe nevinashce koje ne shvata na shta asocira izvlacenje antene?! rollrollroll

Ne znam, Micika, da li da joj to plasticnije malo opishemo?! lollollol

p.s. Dacho, naravno da te ne zanima sa kim spava, ako niste u intimnoj i sl. vezi... To je barem logicno, ili bi trebalo da bude... wink
Ne zanima me... Ni da li su te voleli pre. Ni da li imaš gde i sa kim večeras spavati...Zanima me samo ovo što osećam...

osecam da je u pitanju "sta hocAm" rollwink
Dacho, nemoj se zamaras po ovoj vrucini. Sve dodje na svoje. wink
Divnih li osecanja . Prosto coek da se raznezi na njih. 8)

nemam sta da dodam wink
Zar ima od neceg i to da uradi.? 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:36 am.