Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ima sexi klubova u Beogradu,Pancevu,Ns itd
Mozda nisam dobro postavio pitanje sto trazim.U pitanju su seksi klubovi za druzenje sa propisanim pravilima gdje je dozvoljen ulazak parovima i damama,pojedincima ne.Na ulazu vas doceka recepcionar ili garderobeka i da vam kabinu gdje odlozite svoje stvari i u prostoriju za druzenje se pojavljujete u vesu,dame ako su smjelije mogu i u toplesu.Pravila su kluba da ako vam se neko svidja da mu polozite ruku na nadlakticu,a doticna osoba vam u znak prihvatanja poklopi ruku a odbijanje je lagano odgurivanje.Sve se to odvijalo prije desetak godina u jednom klubu u Madjarskoj.Sobe u kojima mozete poci i udaljiti se nemaju vrata nego samo zavjesu sto daje poseban osjecaj da nijeste sami.
Interesuje me da li ima kod nas u Srbiji tj Beograd,Novi sad ili neki drugi grad nesto takvo mjesto da bi se moglo posjetiti .
Hvala vam na svim mogucim informacijama
Nisi dobro postavio pitanje.

Pogledaj na Kackoj petlji ili na magistrali.

Ima negde kupleraj sto posto.
za grupno parenje nije potreban klub.

klubovi se stvaraju da se iskljuci proletarijat i slabije drustvene klase, zar ne?

a mi bas i nemamo klase, zar ne?

:D
To ti je brate Skupstina.Ne moz da udje ko oce a ne zna se ko koga jebe,sto izmedju sebe ,sto narod.Dacic je cak i majicu kupio u guci sa slicnim sloganom twisted

shock Sto sezona pri kraju pa seoba :D

Negde ima, negde ne. :D 8)

Negde ima, negde ne. :D 8)

kod nas je sezona 2 mjeseca a kod vas citavu godinu ja se preselim ljeti kod vas da se odmorim,turizmom se ne bavim ali nemam nista protiv povremenog ludila od ljeta,Zlatibor mi je cooldo daske i ljeti i zimi
Mozda nisam dobro postavio pitanje sto trazim.U pitanju su seksi klubovi za druzenje sa propisanim pravilima gdje je dozvoljen ulazak parovima i damama,pojedincima ne.Na ulazu vas doceka recepcionar ili garderobeka i da vam kabinu gdje odlozite svoje stvari i u prostoriju za druzenje se pojavljujete u vesu,dame ako su smjelije mogu i u toplesu.Pravila su kluba da ako vam se neko svidja da mu polozite ruku na nadlakticu,a doticna osoba vam u znak prihvatanja poklopi ruku a odbijanje je lagano odgurivanje.Sve se to odvijalo prije desetak godina u jednom klubu u Madjarskoj.Sobe u kojima mozete poci i udaljiti se nemaju vrata nego samo zavjesu sto daje poseban osjecaj da nijeste sami.
Interesuje me da li ima kod nas u Srbiji tj Beograd,Novi sad ili neki drugi grad nesto takvo mjesto da bi se moglo posjetiti .
Hvala vam na svim mogucim informacijama

ka u voz.....moraces ti opet do madjarske,pa 10 godina nisi bioo covecee dragii msm shock
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
...ja bi virio ispod zavese u komsiluk,radoznalost ...
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
E, pa, Mile, moraces Lajkovackom prugom do tog kluba lolwink

Vockice ,najverovatnije a sad jos nema glupih viza,radje bih kod nas,vidio sam na forum da ima neki kafe na Vozdovac gdje se jednom sedmicno kupe cetiri banke i plus,eto mene u septembru kad malo zahladi.pozdrav

shock Sto sezona pri kraju pa seoba :D

Daco mislio sam tebi da odgovorim pa sam greskom poslao de almasi svakako hvala na primjedbi jer se ja stalno selim,priroda posla mi je da imam malo vise slobodnog vremena pa onda skitaram,sad sam momentalno daleko od kuce pa cu u seobu krajem Septembra
pozdrav

Vockice ,najverovatnije a sad jos nema glupih viza,radje bih kod nas,vidio sam na forum da ima neki kafe na Vozdovac gdje se jednom sedmicno kupe cetiri banke i plus,eto mene u septembru kad malo zahladi.pozdrav

Da, neki su ga i ovde reklamirali, ali sumnjam da je tog tipa koji ti trazis. winkSmile
Vazno je da ti bude prijatno i da se lepo provedes.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:52 am.